Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Татуси

+21
Little.Vampire
CriminaL Baby.
- N a g i s a -
NiKa-chan
Red devil
Angel of the dead
Vampire_Love
Mad.Soul
Apathy
Cocaine`
Blackie.
Little`DeviL
akira
Enery
What's up?
Shinshoku
iveto
Façade
Ricchan ^^
c0lourblind-
~|| Hoshina Utau ||~
25 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Татуси - Page 2 Empty Re: Татуси

Писане  Гост Съб 19 Юни 2010, 22:19

Ами нямам интерес, но иначе преди редовно си лепих ваденки и лепенки от дъвки турбо.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Татуси - Page 2 Empty Re: Татуси

Писане  mirelinka Съб 21 Авг 2010, 21:44

Аз много бих искала да си направя голям дракон... от лявата страна на рамото ми да му започва главата, а опашката му да свършва при китката или просто казано цялата лява ръка Татуси - Page 2 980518 Татуси - Page 2 980518 .. както и на вратът ми, но за съжаление това ще стане след 2-3 год. Татуси - Page 2 572522 Татуси - Page 2 572522 Татуси - Page 2 572522
mirelinka
mirelinka

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 28.04.2010

Върнете се в началото Go down

Татуси - Page 2 Empty Re: Татуси

Писане  cool cheryll Сря 08 Дек 2010, 06:52

Angel of the dead написа:Аз пък не искам постоянно тату поради пречината че после не можеш да я махнеш. сега татуто ще изглежда много яко но като станеш на 60-70 години гледката просто ще е отратителна първо мислете за последствията и ако добре сте го обмисляли и вашите са съгласни си направете татуто но помнете това ще е за цял живот връщане назад няма .



Когато станеш на тази преклонна възраст,вярвай ми, няма да се разголваш кой знае колко, че да се вижда татуса ти. Кожата ти ще е увиснала и доколкото знам и съм виждала 70-годишните бабки не носят разголени потничета или къси полички. Ми не е естестично, според мен.
По темата: имам дракон на гърба, не много голям. Татуировката започва от горния прешлен на врата и стига до средата на гърба ми.Другата година мисля да си направя оше една - нещо взеха да ми харесват пеперудки и цветя. Но ако ми хване интерес друго, може и да си променя решението. Всичко зависи от момента. :icon_bigrin:
cool cheryll
cool cheryll

Female
Age : 40
Location : Earth
Humor : ...
Reputation : 12
Брой мнения : 127
Дата на регистрация : 22.10.2010

Върнете се в началото Go down

Татуси - Page 2 Empty Re: Татуси

Писане  Cocaine` Сря 08 Дек 2010, 12:51

Angel of the dead написа:Аз пък не искам постоянно тату поради пречината че после не можеш да я махнеш. сега татуто ще изглежда много яко но като станеш на 60-70 години гледката просто ще е отратителна първо мислете за последствията и ако добре сте го обмисляли и вашите са съгласни си направете татуто но помнете това ще е за цял живот връщане назад няма .


Аз сън чувала, че татуировка може да се маха.. но не съм сигурна .
Иначе аз доста искам татуировка.. ама съм доста страхлива... а и не ми се вярва, че нашите ще ми дадат icon_lol


Eто такава татуировка си направи една приятелка наскоро . Каза, че не е боляло, само щипене..


Eдит: И татуировките избледняват, не се махат, избледняват... така че . ^^
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Татуси - Page 2 Empty Re: Татуси

Писане  Koufuku ;3 Чет 09 Дек 2010, 13:58

На мен са ми казвали, че ако татуировката е перманентна, може да се махне с операция .. колко е вярно не знам.
Иначе и аз искам някаква татуировка, но като се знам каква съм бъзлива и не издържам на много болка, едва ли ще стане. хД .. дори и за вбъдеще. icon_lol
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

Татуси - Page 2 Empty Re: Татуси

Писане  cool cheryll Пет 10 Дек 2010, 13:40

Koufuku ;3 написа:На мен са ми казвали, че ако татуировката е перманентна, може да се махне с операция .. колко е вярно не знам.
Иначе и аз искам някаква татуировка, но като се знам каква съм бъзлива и не издържам на много болка, едва ли ще стане. хД .. дори и за вбъдеще. icon_lol


Ако мисиш, че има болка, жестоко се лъжеш... И аз не понасям болката, мога да се паникьосам ако разбера, че ми предстоят мъчителни часове в нейната компания. Когато ми я правиха, усетих по-скоро щипане, нищо повече. Боли след това, когато зараства, но и пак не боли толкова, колкото очакваш. Усещаш дърпане, сякаш си стояла прекалено много на слънце и си изгоряла.

Щом мисля да си правя и втора, значи можеш да разбереш, че болка в истинският смисъл на думата, няма!
icon_wink
cool cheryll
cool cheryll

Female
Age : 40
Location : Earth
Humor : ...
Reputation : 12
Брой мнения : 127
Дата на регистрация : 22.10.2010

Върнете се в началото Go down

Татуси - Page 2 Empty Re: Татуси

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите