Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosario + Vampire

+12
Katinkka
ChaosLegion
Cocaine`
HellGirl
Ayumu_chan:P
Elune Be Praised*
Stranger Within
Bloody Iti-sama
Blackie.
Drama.Queen
I'm Just a kid! :(
{Bloody.Rose}
16 posters

Go down

Rosario + Vampire Empty Rosario + Vampire

Писане  {Bloody.Rose} Вто 27 Май 2008, 14:09

Др път ще кача инфо..сега ме мързи..анимето е супер..
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  I'm Just a kid! :( Вто 27 Май 2008, 16:23

Хух, супер аниме, заслужава си!
I'm Just a kid! :(
I'm Just a kid! :(
Терорист

Male
Age : 33
Location : България, Варна.
Job/hobbies : Да ви скоча на главата
Humor : Шалалала....
Reputation : 0
Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Drama.Queen Вто 27 Май 2008, 16:51

Пахах,Мока ми харесва..Ауе мацките са супер,ама Тоя Тскуне...нещо хич не ме радва..даже никаак,дразни ме drop
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Blackie. Нед 07 Сеп 2008, 14:43

24 Анимето е страхотно, Мока ми стана една от любимите аниме героиний, другите мацки, чийто името не запомних също са страхотни, а и тоя Гин ме радва...като цяло си заслужава гледането mmm
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Bloody Iti-sama Пон 08 Сеп 2008, 17:21

Анимето е страхотно mmm А Мока(когато стане наистина вампир) и оная ледената най ме кефят
Bloody Iti-sama
Bloody Iti-sama

Female
Age : 31
Location : The Hell
Job/hobbies : killings
Humor : В смисъла на смисъла няма никакъв смисъл,но точно в това има най-голям смисъл...
Reputation : 0
Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  {Bloody.Rose} Чет 11 Сеп 2008, 17:37

Хохо .. обявено е че октомври излиза вторият сезон ... :11211212:
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Blackie. Пет 12 Сеп 2008, 13:59

`†`Bloody Rose`†` написа:Хохо .. обявено е че октомври излиза вторият сезон ... :11211212:

:ballon: Супер, чакам го с нетърпение
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Stranger Within Съб 25 Окт 2008, 13:55

Аами гледах го до 8 епизод,а за другите ме домързя ^.^ До колкото знам има нови епизоди...Относно героите-Мока и леденото момиче (не си спомням името й) ми допаднаха най-много...А за Тсукуне няма да коментирам...Адски досаден е >.>
Stranger Within
Stranger Within

Female
Age : 30
Location : Квартал
Job/hobbies : Дай ми РС и нет и ме остави да живея xD
Reputation : 0
Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 14.10.2008

http://www.fanfiction.net/s/3435567/1/Memories_Dead

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Elune Be Praised* Нед 04 Яну 2009, 15:45

Супер яко аниме.... АМА МНОГООО ЯКО icon_lol ..... Кхъм.. така наистина ДОСТА силно впечатление ми направи Мизоре love иииии сега чакам да направят английски субтитри на 12-ти епизод от 2-рия сезон.Надявам се ще има и 3-ти , а споменах ли ,че Мизоре is DAMN HOT mili ochichki
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 31
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Ayumu_chan:P Пет 06 Фев 2009, 20:16

върховна комбинация между романтика, фентази и комедия :icon_bigrin: love
Ayumu_chan:P
Ayumu_chan:P

Female
Age : 29
Location : PLD
Reputation : 0
Брой мнения : 51
Дата на регистрация : 05.02.2009

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  HellGirl Чет 19 Мар 2009, 14:31

Всички много ме кефят,само Мока ми е малко лигава,но когато се бие е супер ave Мизоре ми любима,за мен е най-яката love И естествено Тсукуне е най-дразнещия,какво толкова му харесват тея момичета!?
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 27
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Cocaine` Сря 06 Май 2009, 10:50

Велико, велико. Заслужава си да се гледа. Мен Мока никак не ме нерви! А обратното много ме кефи! Ама все тая давам му 10-ка icon_lol
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  ChaosLegion Пон 10 Авг 2009, 17:42

Страхотно аниме.Преди да го почна бях решил,че ще умра,ако изгледам още едно еччи,но всъщност доста бързо го приключих.Kurumu,Mizore и Ruby са ми най-сладки.
ChaosLegion
ChaosLegion

Male
Age : 32
Location : Sofia
Job/hobbies : Anime,Manga,Music,Games,Books...
Reputation : 0
Брой мнения : 66
Дата на регистрация : 10.08.2009

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Katinkka Вто 08 Сеп 2009, 00:29

Анимето е добро..макар да не ми направи кой знае какво впечатление....най ме кефят оная ледената, защото навсякъде цъфва когато нетрябва и с една такава злобна физиономия smile
Другия герои...или май не чак герои...това е прилепчето което излиза и дава разни коментари..
Също любимата ми сцена е моментите в който тея двамата (Мока и Цукуне) се гледат и прилепчето излиза и ги прекъсва xD
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Ricchan ^^ Нед 18 Окт 2009, 04:06

lol, сега ще излезе, че моя вкус е странен сигурно icon_lol

Абе то по принцип, човек не би трябвало да очаква нещо от еччи аниме, пълно с фенсървис. Но някои неща просто преминават границата. Way to go, Gonzo!

Гледала съм само 1 сезон, ще коментирам за него...

История: Right~ Какво да й коментирам, то никаква я няма... Гонзо каквито са гении, за 13 епизода анимирали само 10 глави. Нормално, нали? Е, Гонзо не струват все пак. Но както и да е... Да речем, че става... поне това, което стана последните 3-4 епа. Защото предните епизоди май си бяха филърчета. Мен друго ме притеснява; плоскостта на самото аниме. Беше толкова предсказуемо, че някъде след 5 епизод едвам го траех и очите ми грейваха само като се появеше Мизоре, което... не беше често. Като изключим битките в последните епизоди, всички останали се развиваха по една и съща банална схема - Тсукуне се забърква в нещо >> Мока и останалите идват >> Останалите я ГЛЕДАТ или максимум да направят нещо, колкото да бъдат захвърлени на една страна за да ги видим колко са слаби* >> Тсукуне някак си се добира до розариото на Мока и отключва вампира >> Вътрешната Мока побеждава само с един ритник!!!!! Но и последните битки не бяха кой знае колко по-стойностни, освен факта, че бяха по-дълги, другите все пак взеха някакво участие, а логиката поне за малко присъстваше, като се видя, че все пак, Мока не може да победи всеки още на първата минута. Куриозът беше, че в края на краищата, пак победата бе решена от нейния мощен крак. Мизоре, която заледява морета, създава бури и т.н., просто ей така бре! без да се защити, бе изритана в лицето от вътрешната Мока и казва "Този ритник едва не ме уби", при което аз тотално изгубих всякаква надежда, че това аниме някога ще се ослани на логиката въобще. Ох, стига за истoрията. 3/10

* Те хич не са слаби, просто, нали се сещате, трябва да бъдат изобразени като такива, за да блесне вътрешната Мока, която всъщност може само да... рита.

Арт: В първия епизод ми се стори дървен, ама после се оправи. Красив е, считайки все пак какъв жанр е анимето, може би дори прекалено хубав. Мизоре е толкова прелестна, че да ти изтекат очите... Няма да я видиш лошо нарисувана и все едно винаги е извадена от някой фенарт сайт. Демек, искам да кажа, че арта си го биваше! Анимацията не чак толкова, затова 9/10

ОСТ: Ед-а така и не го изслушах (^^"), а оп-а не е лош. Имаше една много весела мелодийка, която мн си пасваше и радваше хД Както и поне три сею песни, които адски пасваха на атмосферата и много ме израдваха. Особено тази на Рие-сама <3 Отделно в сею каст-а присъстват Рие-сама и Саебе Чико /ако не бъркам/, сеюто на Натсуки от Маи-Химе :) Някой ще каже "що не споменаваш Мизуки Нана?" Еми щото не съм й фен... Каква е тази олелия около нея нз :Д Въпрос на вкус. 9/10

Герои: Оф, мили Боже. Откъде да започна? От смотания главен герой дето за нищо не става и момичетата само трябва да го спасяват? /напомня ми за една сцена... Той казва "Аз ще ви предпазя!" и... скача във въздуха и сваля розариото на Мока, за да освободи вътрешната. Хъ, way to go, you loser/ От лигавата главна? /ми лигава е ся... То в днешно време коя главна не е лигава... Поне не дразни особено/ От нейното вътрешно аз, което е толкова самовлюбено и се мисли за велика, а всъщност може САМО ДА РИТА, ПО ДЯВОЛИТЕ!!!!! По-скоро ТИ слез на земята и осъзнай, че Мизоре, че и другите, са много по-добри от теб >.< О, тази аура! Тази аура! Мили Господи!! И как надменно говори, АУУУУУ, не мога да я понасям! Хъ... другите герои са готини де, има интересни персонажи, както и изтъркани такива, но къде ги няма? И не на последно място - МИЗОРЕ! Това е причината да гледате това, дами и господа. Гответе се от сега. Не само е сладка, чаровнa, СИЛНА, но и добра, секси, отдаваща се и изключително забавна ^_^ 9/10

Наслада: Ъх, добре че е Мизоре. Която се появява чак 7 еп между другото. Но все пак говорим за Гонзо. Предполагам... 7/10... Само защото Мизоре мн ме кефи!

** Никак не е написано професионално, но фенгърлата в мен просто се обади. Жал ми е, че персонаж като Мизоре и въобще Рие-сама, са замесени в толкова посредствено аниме като това. А и липсата на логика беше изключително дразнеща. За Бога, Тсукуне плуваше в кръв, а в началото на следващия епизод нищо му нямаше!!!!

. . .
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  c0lourblind- Пон 26 Окт 2009, 21:46

Абе каквото и да си говорим, анимето е тъпо и т'ва е. Арта е на ниво, ОСТ-а също, героите.. мм, може би Rosario + Vampire 869273 Мока пък ме радва ме радва (всъщност те и двете с inner Мока са си тъпи), обаче Курими рули. Как само се караха с Мизоре.. =D Най-забавното от цялото аниме беше само да се джавкат. Тя Куруми май с всеки се заяжда, но все тая =D Succubus FTW!
За т'ва мъжкото, дето само се буташе, въобще няма да говоря.
Сега стоя и се чудя кой сезон е по-безсмислен. Във втория поне има Кокоа, спасява положението Rosario + Vampire 869273

Edit: Tретия сезон на анимето излиза слеееед *зяпа календара и брои на пръсти* . . .
Абе на 1-ви ноември =D


Последната промяна е направена от c0lourblind- на Съб 24 Сеп 2011, 14:51; мнението е било променяно общо 1 път
c0lourblind-
c0lourblind-
Администратор

Age : 29
Groups I'm in : Rosario + Vampire 8873675920a788425f138d487e548a78
Location : Gallifrey
Job/hobbies : nerd
Humor : аpathetic
Reputation : 22
Брой мнения : 2293
Дата на регистрация : 01.05.2008

http://www.pottermore.com/

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Ricchan ^^ Вто 27 Окт 2009, 10:05

Нани? 3 сезон? Ама Гонзо са пред фалит! *чела Анимания*
Зи, предсказвам, че 3 сезон ще е най-зле icon_lol

где си го чула тва, в МАЛ не пиша такова нещо
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Ricchan ^^ Чет 05 Ное 2009, 00:01

Абсолютно същата история като 1 сезон ревюто ми. +

- имаше повечко сцепващи моменти, на които си се спуках
- Кокоа е сладурана и допринасяше малко забавление в иначе натежалата от пантсу атмосфера
- повече Мизоре (УИН!)
- започнах да мразя и розовата Мока icon_lol Сириъсли, чак жал ми стана за оригиналната, но както и да е.
- Добре свърши, в смисъл, трогнах се някво... Особено Куруму показа как държи на Тсукуне >.<
- Още сею песни, които бяха епик УИН
- тези на Куруму са адските, отделно и тези на Мизоре
- Е, кво да прайш. Измъкна се 8/10 overall, макар и да бе филърен сезон. По ми се услади от първия, но не и достатъчно много. :)

A lot of things happened...
smile
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Blood.girl Вто 28 Фев 2012, 18:09

Анимето е доста забавно. И героите са добре измислени.. Добрата Мока е лекоо скучна ;д Лично аз гледам епизодите главно, за да видя лошата Мока в действие mmm
Blood.girl
Blood.girl

Female
Age : 25
Location : Пловдив
Job/hobbies : обожавам да чета фантастика както и приключенски книги. Тренирам гимнастика. Ходя и на училище ;ддд
Reputation : 0
Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 18.02.2012

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  vegetastef Вто 27 Ное 2012, 09:08

Стилистиката на "Rosario+Vampire" ми допада най-много от всичките анимета, които съм ги гледал. И самото аниме е добро.
avatar
vegetastef

Reputation : 1
Брой мнения : 75
Дата на регистрация : 30.05.2008

http://www.vbox7.com/user:vegetastef

Върнете се в началото Go down

Rosario + Vampire Empty Re: Rosario + Vampire

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите