Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note

+21
nendi_chan
Little.Vampire
Katinkka
Phazerothh
B1nKaTa
Mad.Soul
Elune Be Praised*
...{Izumi Hyuuga}...
Façade
Enery
CriminaL Baby.
Liquid Sugar
~|~Crazy_kid~|~
Shinshoku
Isi-chan
I'm Just a kid! :(
Kreator
{Bloody.Rose}
Shivers
Ricchan ^^
Drama.Queen
25 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Ricchan ^^ Вто 07 Окт 2008, 19:04

е как пък за Ел нищо не изкоментирахте, че толкова лесно разгадаваше всичко? Причината и за двамата да знаят толкова много, да предвиждат и т.н. е една - ГЕНИАЛНИ СА. Няма спор. icon_smile
Техните способности са отвъд всякакви очаквания на обикновен човек, още повече на все още подрастващ човек, сиреч тийн.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Enery Вто 07 Окт 2008, 19:08

Е сега, зверски гениални, за зверски яко аниме със сложен смисъл icon_wink
Добрече го има.. да има за какво да споря и обсъждам drop
Не сериозно, още не съъм го изгледала, но смисъла му ми се вижда невероятно гениален, е такива анимета трябва да има, а не Наруто
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Ricchan ^^ Вто 07 Окт 2008, 19:13

Евалата icon_smile
Наистина просто... нищо не му липсва на това аниме, историята е завладяваща, симпатични гении те обгръщат отвсякъде, докато държиш кърпичката на носа, за да не потече кръвта на панталона ти си мислиш колко всъщност гениално е всичко и не можеш да повярваш как така самия автор не се е оплел във всичко това! Просто... много ми хареса, адски много и е за хора с акъл наистина, ако искаш нещо за развлечения - пускай си бозичките и други такива шоунени, но Death Note... Death Note е специален love

пп: Плаша се, почвам да звуча като някой зрял аниме фен от Анимес, който пише на компа през обедната си почивка smile

пп2: А просто ДА НЕ СПОМЕНАВАМ зверския арт. Тва мега, ултра, екстра отделно! icon_lol


Последната промяна е направена от Nao-senpai ^^ на Вто 07 Окт 2008, 19:16; мнението е било променяно общо 1 път
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Enery Вто 07 Окт 2008, 19:15

Точно така, затова ей таквиз анимета са за хората с акъл. Тези които могат да проумеят най-простото (от друго естество). Просто е зверски яко и ми пълни душицата, както и още едно или две анимета
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Enery Вто 07 Окт 2008, 19:17

Nao-senpai ^^ написа:

пп: Плаша се, почвам да звуча като някой зрял аниме фен от Анимес, който пише на компа през обедната си почивка smile

пп2: А просто ДА НЕ СПОМЕНАВАМ зверския арт. Тва мега, ултра, екстра отделно! icon_lol

пп: Споко не говориш като тях, мнооого по-добре звучиш icon_wink
пп2: Дам, арта е невероятно як

Нао: Мерси, ако ти се спори, заповядай, за Лайтчо и черното ще нарека бяло smile
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  {Bloody.Rose} Сря 08 Окт 2008, 02:46

Едно наистина велико .. гениално .. превъзходно .. незабравимо аниме ..
Историата е толкова дълбока че можеш да потънеш..
Просто великолепно ..
Карате да се замислиш . да се поставиш намястото на героите ..
Да се опитваш да мислиш като тях .
И двамата главни герои .. са ми меко казано любимци ..
И просто .. ъх .. ауе фантастични са ...
Тяхата връзка е специална ..
Те .. ох .. бахти първия път когато изгледах анимето не бях на себе си ..
скъсах се да рева ..и постоянно питах `ЗАЩО?!` ..
Таино се надавах да има втори сезон и още манга ..
И Л и ЛАйт да са пак заедно .. /ъъъ .. не го обръщаите ан яои .. въпреки че аз против нямам../
Аре т`ва за са че трябва да се оправям за даскало ... tears
{Bloody.Rose}
{Bloody.Rose}
Ретард

Female
Age : 32
Location : Far away from here.. In my own world..
Humor : Психопат с клавиатура..
Reputation : 2
Брой мнения : 5942
Дата на регистрация : 04.02.2008

https://allanimes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Façade Пон 20 Окт 2008, 04:33

Баси скапания енд беше..
Признавам-дори Лайт не заслужаваше да умре така icon_sad
Макар,че той е главният виновник за смъртта на ВСИЧКИТЕ ми любими герои от анимето....
ЕМз гхадно ми беше...човека най-накрая умря сам icon_sad
Дори и Миса,която го баготвореше беше изгубил,а тая кво и бешеше името,Такоми ли нещо подобно-той я уби...
Направо няма да продължавам.че пак ми се насълзиха очите icon_sad

пП.Да знам...голяма ревла съм drop
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Liquid Sugar Сря 05 Ное 2008, 03:24

Nao-senpai ^^ написа:
Isi-chan написа:Смъртта на Ел беше адски гаднааааа! icon_sad
Заслужаваше няква по такава смърт icon_confused И само не схванах Миса защото я дадоха в края на серията icon_eek

И на мен ми беше мн. странно това с Миса и не мога да си обясня, защо сцената не е в крайните епизоди. В 25-ти епизод, като пее тая тъжна песен на моста (като си преведох песента ми стана ясно), накрая (точно, когато Лайт мххммм.. ) започват да дават откъси как стои на ръба на една сграда и след като си затвори очите, вече не дават..Обаче и в двата епизода е с еднакви дрехи и грим..все още не мога да си го обясня. Така, де..Миса се самоубива.
Liquid Sugar
Liquid Sugar

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 06.10.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Liquid Sugar Сря 05 Ное 2008, 04:24

Хм..зачетох се малко в постовете ви и някои от вас са доста прави, но мисля, че повечето наистина не схващат главната идея и замисъл на анимето.
Историята не се върти само около Лайт и Ел, въпреки, че това са двата доминиращи персонажа. Странно ми е, защо никой не спомена Риюк досега, тъй като точно той стои в основата на всичко. Той изпуска тетрадката на земята и привидно остава в анимето само като тих, страничен наблюдател, но всъщност ментално влияе на Лайт. Самият Факт, че анимето Започва и Завършва с него, би трябвало да ви го подсказва ;)
Иначе поне според мен Лайт не е чак толкова умен, защото не винаги обмисляше добре ходовете си, но пък и Ел допускаше същата грешка, но грешката и на двамата беше, че всеки се мислеше за победител и добродетел и и двамата се опитваха да отгатнат какъв ще е следващият ход на другия, вместо да помислят повече за това как да обърнат нещата в тяхна полза. Така или иначе имаше много обрати и динамика, струва ми се, че към 23-24 епизод, Ел просто се предаде, но той беше объркан и малко оплашен, най-вече от нещата, които са непознати за него, а 25-ти епизод вече просто нямаше избор. И главният проблем, на Ел и причината за смърта му беше, че остави Лайт да го контролира (от начало несъзнателно), а можеше да действа, когато имаше такъв шанс.
За Лайт и тетрадката: Лайт от начало си беше съвсем нормално момче, но от момента, в който тетрадката на смъртта попадна в ръцете му, започна малко по малко да губи контрол над разсъдака си и аз мисля, че точно тетрадката нещото, което му даде повод да мисли, че като избие всички престъпници, ще успее да избави света от всичко лошо, но той по-скоро се стремеше към това, да стане 'бог' и всички да му се кланят. Честно казано интересен ми е като персонаж най-вече заради странната си психика - на моменти тотално губеше контрол и на моменти си владееше нещата здраво в ръце, но към края и той като Ел бавничко започна да изпуска конците или просто му се насъбраха прекалено много неща на главата и не можеше да мисли за всичко наведнъж..(< хм.. не съм се замисляла за това). И все пак имаше страшно много други начини по които можеше да прецака Ел, толкова много информация, която получи от шинигамитата и първите си опити и пак! някак си несъумя да използва всичко, а имаше много повече чансове и възможности, отколкото Ел, но тук вече нещата опират до опит.

Анимето не е за малки, просто специално Death Note е аниме, в което трябва да мислиш, за да разбереш историята (иначе надали ще бъде интересно).
Liquid Sugar
Liquid Sugar

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 06.10.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Elune Be Praised* Пон 10 Ное 2008, 16:33

Това е 1 от малкото анимета , които са без някакви величествени битки или някакви мускулести мъжаги с по 60см бицепс и все пак след първия епизод ,просто неможеш да откъснеш очи от екрана , и нещо постоянно те гризе отвътре с въпроса : "Какво ли ще стане в следващия епизод?" . Наистина много добро аниме ave
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 31
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Mad.Soul Пет 14 Ное 2008, 12:32

Аз го гледах за пъви път с един френд и понеже го гледахме в иу тиуб беше на части и след всяка част обсъждахме по 5 мин станалото мн весело анименце лично на мен ми е любимо love love love love love love
Mad.Soul
Mad.Soul
Терорист

Male
Age : 26
Location : София
Humor : ;D
Reputation : 0
Брой мнения : 617
Дата на регистрация : 07.11.2008

http://www.last.fm/user/Madzzy

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  B1nKaTa Вто 20 Яну 2009, 20:12

Тукощо го изгледах цялото.Бих искал да кажа че свърши много гадно!

Аз лично и до 25 еп не реших за кой да съм дали за Л или за Кира лично аз мисля че и двамата са страхотни!
Относно края бих казал че победата на Кира беше вързана в кърпа само този идиот Х-кира да не беше оплескал нещата!

Кира и Мика мн радват жалко че и двамата умират!Но все пак няма доказателства че мика умира дават я само как гледа от ръбът на висока сграда но все пак мисля че се е самоубила!

Л и Кира са напълно еднакви по интелигентсност
Н и М са доста по зле от тях!
Н победи кира само заради глупоста на Х-кира
Ако истинския кира знаеше за това което е направил Х-кира нещата щяха да имат друг край!

Жалко че и тримата ми фаворити умряха icon_sad
Л , Кира и Мика и тримата много ме кефеха icon_sad bb 🇲🇺 34 43

Като цяло анимето е едно от най-добрите които съм гледал няма спор велико е за всички които още не са го гледали гледайте го велико е !
B1nKaTa
B1nKaTa
Терорист

Male
Age : 32
Job/hobbies : To Be Crazy :P
Reputation : 0
Брой мнения : 312
Дата на регистрация : 19.01.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Shinshoku Вто 27 Яну 2009, 18:34

Edit.


Последната промяна е направена от Shinshoku на Пон 17 Окт 2011, 15:17; мнението е било променяно общо 1 път
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Phazerothh Пет 27 Фев 2009, 15:05

Ем анимето си е супер якото малко разнообразие.Тука киллва обаче :Д
Phazerothh
Phazerothh

Male
Age : 30
Job/hobbies : Freerun
Reputation : 0
Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 25.02.2009

http://www.counter-strike-zone.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Shinshoku Чет 14 Май 2009, 15:41

Edit


Последната промяна е направена от Shinshoku на Пон 17 Окт 2011, 15:18; мнението е било променяно общо 1 път
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Katinkka Вто 08 Сеп 2009, 00:23

Това е без спор любимото ми аниме!
Аз съм фен САМО на L...според мен той не трябваше да умира и умря само щото на Рем не му стискаше...бе тъпа история, а най-гадно ми стана като видях физиономията на Лайт..супер се издразних..исках да го хвана и да го удоша..


Последната промяна е направена от Katinkka на Вто 18 Окт 2011, 13:24; мнението е било променяно общо 2 пъти
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Little.Vampire Вто 08 Сеп 2009, 07:45

Дори не бях чела резюмето (не че го правя друг път) и започнах да гледам анимето. Сега съм някъде до средата и просто нямам думи! Стана ми едно от любимите анимета! Ел е много весел, ама за мен Кира си кърти отвсякъде! love Всъщност и двамата са много яки (особено като са заедно icon_lol )...
Вчера дори обсъждах с Али колко щеше да е весело да си имаш такава тетрадка и чак тогава ми присветна защо на Анивенчъра имаше черни тетрадки с логото на анимето.... hotl
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  nendi_chan Пон 21 Дек 2009, 23:14

Анимето е невероятно... Гледах го преди година и половина и преди няколко месеца го изгледах наново... Бях забравила колко е страхотинско :yyut: Вече даже си имам любима част... от тогава, когато се срещнаха Л и Рaйто за 1 път до тогава, когато Райто се "предаде" и го затвориха. Там си беше чисто и просто борба между гении love
Велико е просто... сега съм сигурна че ако го изгледам ...again ще се влюбя още повече в него 368


Последната промяна е направена от nendi_chan на Пет 08 Яну 2010, 20:18; мнението е било променяно общо 1 път
nendi_chan
nendi_chan
Терорист

Female
Age : 28
Location : I'm assassin... It's natural not to tell you where I am
Job/hobbies : ...
Humor : JUST STOP THE FUCK BOTHERING ME, YOU JERK *picks up the gun and shoots the poor man* That's better^^ *then continues watching Lucky star*
Reputation : 0
Брой мнения : 203
Дата на регистрация : 08.05.2009

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Little.Vampire Пет 08 Яну 2010, 20:02

Съжалявам, ама под "Райто" Лайт ли имаш предвид? Death Note - Page 3 869273


Иначе аз се навих да изгледам анимето още един път заради моята любов Кира, че и мангата изчетох... Death Note - Page 3 869273
Иииии, оказва се, че и приятелят ми е за Лайт! Яката! Death Note - Page 3 869273
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  sunshine_star Сря 20 Яну 2010, 19:36

Скоро го гледах до 11 епизод. Стори ми се невероятно тъпо и го зарязах.
sunshine_star
sunshine_star
Терорист

Female
Age : 25
Location : Хасково
Job/hobbies : books... writing...
Humor : 3in1 без нескафе ;3
Reputation : 1
Брой мнения : 202
Дата на регистрация : 26.07.2009

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Cloud Нед 07 Мар 2010, 17:42

Ох, аз още не съм го завършила, стигнах до 2 епизод на анимето и до 47чаптър на мангата, ама нещо ми доскуча, не е в стила ми. Иначе Райто е голям изрод, не ми харесва ;д
Cloud
Cloud
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 812
Дата на регистрация : 06.03.2010

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Ronrinesu Сря 22 Сеп 2010, 22:59

Аз да се похваля, че си напипах мангата на хартия на много хубава цена. В момента имам 1, 2 и 3 том на английски и 11 на френски. Като си гупя всичките ще си ги прочета. ^^ Много съм доволна.
Ronrinesu
Ronrinesu

Female
Age : 29
Location : Градът на липите
Job/hobbies : Китайска императрица
Reputation : 0
Брой мнения : 114
Дата на регистрация : 09.09.2010

http://forest-goddess.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Shinshoku Пон 17 Окт 2011, 15:23

След 4 години и 3 месеца, най-накрая го довърших.
Причината за толкова дългата ми пауза беше мързела а и детския ми мозък тогава не можа да го асимилира.
Сега след като приятелката ми му стана заклета фенка и ме нави да го догледам, мога да кажа честно че това е наистина едно страхотно аниме и определено заслужава високия рейтинг. Вече наистина ми е едно от любимите анимета.
Вярно е че го бях оставила някъде на 20-я епизод, но там средата с компанията не ми беше особено интересна, но след като Лайт си върна тетрадката everything became epic.
Tbh, още от началото знаех че Mello ще ми е любимец лол.
Смърта на Лайт беше жалка, съжялих го, но така или иначе това си беше страхотно аниме.
As for Matt, миследх си че тоя човек ще получи малко повече време на екрана, но появата му беше толкова...pathetic. Waste of a nom-nom-able character.
Утре ще получа всичките манги и допълнитени книги от приятелката си, така че скоро някои неща ще ми се доизяснят от мангата.
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Dazed and Confused Пет 23 Мар 2012, 22:03

Анимето е супер бях го гледал преди една две години и наскоро реших да го rewatch-на и ефекта беше същия.Изключително интересен и добре замислен сюжет, хубав арт и край който оставя място за размисъл.Наистина добре направено. :)
Dazed and Confused
Dazed and Confused

Male
Age : 80
Reputation : 0
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 21.03.2012

Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Гост Нед 20 Май 2012, 09:10

Любимото ми аниму =)
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Death Note - Page 3 Empty Re: Death Note

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите