Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пречукването на деня ви!

4 posters

Go down

Пречукването на деня ви! Empty Пречукването на деня ви!

Писане  Drama.Queen Вто 15 Ное 2011, 15:06

Окей, соу, идеята ми дойде от това, че днес се изтресох поне 23590729875-3895757+ пъто по пръстите и веднъж в бедрото. Е, чеда, мои! Кажете ми, че не само аз съм такъв келяв карък! Споделето болката си, за да може и аз да се посмея... :dp:
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  HellGirl Сря 16 Ное 2011, 13:25

Ами, вчера, първо - Заключиха ме в къщи и не съм ходила на даскало и цял ден изтъпях .. -.-
След това ( като ме отключиха ) излязох с ботуши, които се пързаляха по цимента и на няколко пъти направих шпагат ..
И за капак вечерта се блъснах в реклама на кока-кола о.О ЗАЩО ГИ СЛАГАТ ТОЛКОВА НИСКО ??
Днес се спънах хиляда път, два от които паднах -.- Блъснах се във врата, изгорих се с цигара и паднах от пейка хД
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 27
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  Drama.Queen Сря 16 Ное 2011, 13:33

wtf! В профила ти пише, че си на 15?! Цигара?!?! Боже -.- вас с фасове ли ви раждат вече! (Не се обиждай, просто не годувам, че цигарите се продават на деца... :/ Плюс това съм заклета НЕпушачка и до там...)

Колко ниско е била тая реклама, бре?! Аз никога не мога да стигна нищо в магазина. Оная вечер се катерих върху щанда със зеленчуците, за да си взема две чушки! Ама като пич си ги взех... С целите се 160 сантиметра пичовски гении!

Спъванията не се броят... аз имам чувството, че и в легнало положение се спъвам... Боже-.- сутрин обикновено се изтрисам в сички каси и само сумтя, докато не си отворя очите... Жалка история -.-

Иначе за ботушите ... леле, да не са с гумена подметка? Чудни са, ако се използват против токов удар, но иначе са абсолютно безполезни и дори опасни за здравето -.-

Хмм ... днеска нямах особени проицшествия, е, освен нормалните...

Бтв, най - накрая разбрах защо съм цялата в синини - оказа се, че са от кучето. Еми, да ми е честито -.-
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  CriminaL Baby. Сря 16 Ное 2011, 17:28

Хм... Станах в 9, къпах се и заспах. След това станах в 12 и ми оставаше малко да падна от леглото от изненада. Ама хубавичко си насиних крака :D
В междучасията няколко пъти си изтървах цигарата и 1 път замалко да я загубя.
Понеже бях с високите боти на Денито, които не са с много стабилен ток, си изкривих няколко пъти краката. Доста злобно.
За днес са ми малко произшествията :Д
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  Drama.Queen Сря 16 Ное 2011, 18:02

аз пък се размазах на слизане от трамвая... Деа, имах надежди, че днес ще ми се размине. Да не говорим, че си разпрах пръста... Fml
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  HellGirl Сря 16 Ное 2011, 18:18

Drama.Queen написа:wtf! В профила ти пише, че си на 15?! Цигара?!?! Боже -.- вас с фасове ли ви раждат вече! (Не се обиждай, просто не годувам, че цигарите се продават на деца... :/ Плюс това съм заклета НЕпушачка и до там...)

Изобщо не се обиждам, напълно е нормално да мислиш така хД

Drama.Queen написа:
Колко ниско е била тая реклама, бре?! Аз никога не мога да стигна нищо в магазина. Оная вечер се катерих върху щанда със зеленчуците, за да си взема две чушки! Ама като пич си ги взех... С целите се 160 сантиметра пичовски гении!

Ами, аз съм висока 165см. и си ударих главата о.О Добре, че поне беше пластмасова и куха .. хд

Drama.Queen написа:
Иначе за ботушите ... леле, да не са с гумена подметка? Чудни са, ако се използват против токов удар, но иначе са абсолютно безполезни и дори опасни за здравето -.-

От обикновените са, имат около 3-4см ток, и тези токова нещо започнаха да се протъркват и за това се пързалят хД
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 27
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  Drama.Queen Чет 17 Ное 2011, 06:32

Мммм, даа... и днес ще да е прекрасен ден... -.- Палеца ми продължава да кърви, а аз се закачих където можах, да са си го доразпоря -.-

Колкото до другото, изтресох си главата в градския тронспорт и си пречуках ребтата в металните дръжки на рейса, когато спря рязко -.-

Светът е прекрасен, осеян с болка и кръв ... и някой ден ще си тегля куршума... скоро...




Иначе за цигарите ... НЕ Е нормално децата да пушат и пият :/ Спрете се, бе хора ... аз съм на 20 и си живея перфектно без да правя глупости .. и без друго дсостатъчно си увреждаме здравето с Макдоналдс и други производни канцерогени... :/
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  CriminaL Baby. Чет 17 Ное 2011, 10:34

Станала съм само преди 2 часа, ама вече успях 2 пъти да се изгоря с цигара и 1 път с пресата >.> Замина ми ухото, мамка му.
И някъде съм си закачила палеца, кърви като за световно.

Дани, всеки може сам да избира как да си преебава организма. Пък 1 път започнеш ли -спиране няма, особено за цигарите. Иначе за т'ва наш'то поколение вече всичко е нормално... Като гледам как сме всичките.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  Drama.Queen Сря 07 Дек 2011, 06:49

Йес, бе!

от как съм станала в 6 успях само да падна по стълбите, ахахаха! Не съм ли пич, а?
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  - Chii ;3 Пон 12 Дек 2011, 23:23

Един ме заряза тая вечер... Не ходим или нещо такова, ама много се издразних!
Обадила му се няква и той даже чао не ми каза! И на всичкото отгоре ся ми казва, че дори ме бил забрайл докато не съм му писала...
Бахти хората, вече съвсем се отчайвам от тоя живот. Всички са тотално побъркани и все повече и повече се убеждавам в това ;о
- Chii ;3
- Chii ;3
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 1
Брой мнения : 390
Дата на регистрация : 02.10.2010

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  Drama.Queen Вто 13 Дек 2011, 06:30

- Chii ;3 написа:Един ме заряза тая вечер... Не ходим или нещо такова, ама много се издразних!
Обадила му се няква и той даже чао не ми каза! И на всичкото отгоре ся ми казва, че дори ме бил забрайл докато не съм му писала...
Бахти хората, вече съвсем се отчайвам от тоя живот. Всички са тотално побъркани и все повече и повече се убеждавам в това ;о



Ъм, и къде точно във всичко това се казваше как си се претрепала? Мисля, че си объркала темата... или се отнася за "душевно" пречукване? Иначе, ако нямаш някакви



уства към тоя, кво ти пука? Дръж се с него както той се държи с теб и всичко ще ти е наред (:



Иначе аз и моите токове отново влязохве в дойствие. Калта ме желае, иска да стана още по - красива, какво да се прави. Майката Земя се депресира, че е създала толкова прекрасно същество и иска да си ме прибере отново... -.-"
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  Drama.Queen Чет 19 Яну 2012, 18:57

Вчера си пробих средния ляв пръст със спринцовка... Пречукването на деня ви! 2603259518 смисъл, мина от едната страна и излезе през другата. Спуках си и вена... -.-"
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Пречукването на деня ви! Empty Re: Пречукването на деня ви!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите