Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Westlife

Go down

Westlife Empty Westlife

Писане  Drama.Queen Сря 26 Окт 2011, 17:56




Westlife е Ирландска бой-банда, формирана на 3 юли 1998г. Групата се състои от Марк Фийли (Mark Feehily), Ники Бърн (Nicky Byrne), Шейн Филън (Shane Filan), Киън Игън (Kian Egan) и Брайън Макфадън (Brian McFadden). Те са също и членовете основатели. Брайън напуска групата през 2004, за да прекарва повече време със семейството си. Групата е единствената в историята на Обединеното Кралство и Ирландия със седем сингъла достигнали до номер едно. Westlife са продали над 44 милиона записи, в това число и студийни албуми, сингли, видео клипове, и сборни албуми.

През годините Westlife са си сътрудничели с много световно известни изпълнители, сред които:

  • Марая Кери ("Against All Odds (Take a Look at Me Now)")
  • Ронан КИйтинг ("The Dance")
  • Лайнъл Ричи ("Easy")
  • Делта Гудрем ("All Out Of Love")
  • Кевин Спейси ("Fly Me to the Moon")



Spoiler:

Westlife тръгнаха по своите индивидуални пътища на 19.10.2011г.


Официалното писмо на Westlife към феновете им:


Westlife Statement

We wanted to take a moment to say thank you to everyone for their kind words and support since making our announcement. Our fans continue to be the best support system we could ever hope for and we thank each and every one of you.

The support we have felt over the last couple of days gives us all strength as we look forward to our new individual paths in life and we all feel excited about the next chapters that we are embarking on. We know it doesn't make for a good story but regardless of what you might read in the papers this was wholeheartedly a united decision. Obviously there is already a huge amount of speculation as to what exactly is next for us all, but until you hear it from us it remains just that; speculation.

We are planning a fan Q+A and some interviews in the coming weeks so that we can speak directly to you all and so that you can hear our plans, straight from us. Until then, we thank you all from the bottom of our hearts - we really do have the best fans in the world.


24.10.2011






-Източници: Уикипедия, Westlife.com, google.
-Преводът е направен от Drama.Queen, Allanimes си запазва правата над статията.
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Westlife Empty Re: Westlife

Писане  Drama.Queen Сря 26 Окт 2011, 18:02

За себе си спокойно мога да кажа, че музиката никога повече няма да бъде същата. Обичах Westlife, отраснах с тях. Те бяха с мен през по-голямата част от съзнателния ми живот. Нищо не може да се сравни с болката, която гори в гърдите ми след като прочетох съобщението на момчетата.

Westlife ми помогнаха да стана човек, бяха с мен, когато нямах никого, никога не ми обърнаха гръб и никога не ми се сърдиха, когато не ги слушах с месеци. Те бяха/са/ и ще бъдат най - добрия ми приятел.
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите