Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirai Nikki

3 posters

Go down

Mirai Nikki Empty Mirai Nikki

Писане  Cocaine` Нед 16 Окт 2011, 19:20

Mirai Nikki 32537l

AniDB MAL

Тип: TV
Епизоди: 26 (излъчва се)
Жанрове: eкшън, приключение, фентъзи, шоунен, насилие, трилър
От-до: 9 Октомври 2011 до ?
Продуценти: Asread


Осмокласника Юкитеру Амано е момче, което трудно се сприятелява. Предпочита да бъде страничен наблюдател, който никога не взима участие в дейностите на другите и записва всичко в дневника на мобилния си телефон.
Прекомерната самота го кара да търси убежище във въображаеми приятели, един от които е Deus Ex Machina (Господ е машина), който е Бога на Времето и Пространството. Виждайки мъката на Юкитеру (а и за свое собствено забавление) Деус превръща телефона му в Дневник на Бъдещето - Юкитеру вижда записките в дневника си преди да ги напише и с негова помощ изкарва перфектни оценки на изпити и избягва опасности. Това, което не знае, обаче, е, че не е единственият с такъв Дневник и извратената игра в която го е въвлякъл Деус.


---

Прегледах първи епизод, хареса ми. Очертава се психарско аниме. xD Ще се следи. :3
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki

Писане  Megaphy Пон 17 Окт 2011, 13:59

Изпревари ме. Чела съм мангата, разбира се, че ще е епичното. Зависи от студиото, но аз съм пристрастна. I want my Uryuu Minene bitches.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki

Писане  Cocaine` Пон 24 Окт 2011, 18:01

Супер яко е. :3 Трети епизод много ме израдва, с цената с окото беше брутална. xD Края също много ме израдва, Юно в психарски мууд рулзва. *.* Нямам търпение за следващия епизод (не че ще е скоро де :D)
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki

Писане  Drama.Queen Сря 26 Окт 2011, 09:19

Ммм, аз искам да попитам дали казвате на Тани, като пускате тема за ново, аниме, за да може да си оправи архива?

Моля, модераторите после да изтрият поста ми.
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Mirai Nikki Empty Re: Mirai Nikki

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите