Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

No. 6

4 posters

Go down

No. 6 Empty No. 6

Писане  Shinshoku Пет 23 Сеп 2011, 23:40

No. 6 No-6-anime-450x187

Тип: TV
Епизоди: 11
От-до: 8 Юли 2011 до 16 Септември 2011
Продуценти: Bones, Aniplex, Fuji TV, Sentai FilmworksL
Жанрове: екшън, sci-fi
Времетраене: 23 мин. на епизод

Историята се развива в бъдещето на 2013 в перфектния град наречен 'NO.6'. Само на 2 години, Шион е награден с ранг за 'най-висока интелигентност' и получава привилегията да живее в най-луксозната част на града, наречена "Cronos".

Ненадейно обаче, живота му се преобръща когато на 12-ят си рожден ден се среща с момче наиме 'Незуми (Плъх)', който се оказва беглец от поправителния дом на 'NO.6'. Въпреки това, Шион го прикрива и му помага, но властите които са по петите на Незуми, разбират за това и лишават Шион от всичките му привилегий и прогонват него и майка му в най-бедния квартал на 'NO.6', наречен 'Изгубеният град'.

Четири години след прокуждането му, мистериозен инцидент обръща живота на Шион и той е на път да разгадае тайните зад 'NO.6'.[/b]

---

Tbh, не всички го харесват. Все още не съм го догледала поради липсата ми на свободно време и все още го намирам за някак странно и увъртяно на места, така че не мога да дам оценка и нямам мнение по въпроса.
Има хора които го харесват, но има също толкова които не.
Да не говорим, че голяма част от аудиторията се отдръпна при леките намеци м/у главните герои и веднага превърнаха анимето в шоунен-ай (а друга част го сравняват с двойката от D.G.MAN), а другата крайност за яои фенките които не спират да се лигавят.
Истината е там, че няма нищо общо с шоунен-ай. Ако сте толкова повърхностни за да оставите едно аниме само заради леки намеци и една-две целувки, просто подминете темата.
Зад самата история има друга история която разказва за света сега.
И все пак, е въпрос на лично мнение и направа на самото аниме.


Последната промяна е направена от Shinshoku на Съб 24 Сеп 2011, 16:34; мнението е било променяно общо 1 път
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

No. 6 Empty Re: No. 6

Писане  Megaphy Съб 24 Сеп 2011, 00:31

Боже колко съм му се смяла. Изключително плоско е, мислех да го дропна, но в Tumblr, dashboard-а ми беше пълен с ебавки относно главните герои и сърце не ми даваше. Исках и аз да се смея с тях. Хомо намеците настрана, края ме разочарова. Шион остана самотна майка с едно дете и бушуващи хормони.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

No. 6 Empty Re: No. 6

Писане  - Chii ;3 Съб 24 Сеп 2011, 12:08

Историята имаше потенциал, дори и да не бяха вмъкнали тея шоунен-ай мотиви, но техен проблем си е, че не можаха да го направят както трябва :/
- Chii ;3
- Chii ;3
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 1
Брой мнения : 390
Дата на регистрация : 02.10.2010

Върнете се в началото Go down

No. 6 Empty Re: No. 6

Писане  Shinshoku Съб 24 Сеп 2011, 18:21

rofl
изглежда края разваля всичко eh?
до тук с надеждите ми за добро аниме
след толкова време се хващам да гледам едно и то се проваля накрая
fail
все пак смятам да го догледам за да разочаровам лично nuff said
поне като арт му давам добра оценка де и идеята е добра, но яно направата им куца
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

No. 6 Empty Re: No. 6

Писане  Na-chan no Hime Съб 24 Сеп 2011, 19:08

Все се каня да го гледам, но тъй като съм чела коментари, че анимето не било добре, не съм се хващала. Честно казано бях забравила за него, но сега след като го видях пак, мисля да го гледам. Не знам, чета му резюмето и ми изглежда интересно, може да ми хареса. Ще видим в следващите няколко дни, когато го гледам.
Na-chan no Hime
Na-chan no Hime
Модератор

Female
Age : 28
Location : Пловдив
Job/hobbies : Защото ти никога не плачеш, аз плача вместо теб.
Humor : Тръгвам си от мястото, на което ти продължаваш да живееш.
Reputation : 2
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 29.05.2010

http://fanfictionbg.bestforumlife.com/

Върнете се в началото Go down

No. 6 Empty Re: No. 6

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите