Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Yuri] Sono Hanabira ni Kuchizuke wo: Anata to Koibito Tsunagi

Go down

[Yuri] Sono Hanabira ni Kuchizuke wo: Anata to Koibito Tsunagi Empty [Yuri] Sono Hanabira ni Kuchizuke wo: Anata to Koibito Tsunagi

Писане  Ricchan ^^ Пон 02 Авг 2010, 00:29

[Yuri] Sono Hanabira ni Kuchizuke wo: Anata to Koibito Tsunagi 24845

Тип: ОВА
Епизоди: Не се знае (най-вероятно 2)
Статус: Излъчва се в момента
От-до: 30 юли 2010 до...?
Продуценти: ChuChu
Жанрове: Хентай, Юри


No story. Just cute fuck. Enjoy. /srsly/


Последната промяна е направена от Ricchan ^^ на Пон 02 Авг 2010, 06:42; мнението е било променяно общо 1 път
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

[Yuri] Sono Hanabira ni Kuchizuke wo: Anata to Koibito Tsunagi Empty Re: [Yuri] Sono Hanabira ni Kuchizuke wo: Anata to Koibito Tsunagi

Писане  Ricchan ^^ Пон 02 Авг 2010, 02:56

By the way, I've just watched SonoHana xD Whoa, that was a lot of sex.

That pretty much sums it up for meh.

Нямаше никаква история, само един мижав флешбак как едната признава на другата за чувствата си, а тази другата is like "coolletshavezex". Изчукаха се към три пъти, па може и повече да са. Ъъъъ това обаче не винаги е лошо нещо... самият секс си беше перфе Dx Но минусът за историята си остава. Та, ако трябва да пресмятам... История: 2 Секс: 10 ~~~~ 6 overall.

Арт: На някои места убер внезапно се смувкаха и се дистърбвах, и разни такива незабележими детайли... Но като цяло дизайнът на героите е СТРАХОТЕН, анимацията си я бива, видях и някои интересни нови позички... Предполагам 8-ца не мърда ;D Бих дала 9, но това вече ще си е изгъзица от един запален юри фен. D:

OST: akjajksfhajkfhakj никога хентаите по принцип не са се славели с кой знае каква блестяща музика, but this was just ridiculous. По едно време от толкова "гневно" натискане на тва пусто пиано, не можеше да се чуе момето кви ги говори. Poor TLs. И като цяло, особено в началото бе крайно неподходяща мелодията и ме разконцетрирваше от причината, поради която си пуснах тази ОВА: THE ULTIMATE FAP. В крайна сметка не стигнах до там, макар че момичетата си бяха перфе, защото музиката уби всичко детско в мен. Ако имах член, щеше да ми увисне. Dx 1/10 Така, тук обаче включвам и сеютата, които си свършиха работата пък перфектно: 10/10 Така че overall ~ 5/10.

Герои: О, ми имаха много хубави телца и пъргави езичета, мда... Ако не схващате иронията, ще се изкажа с цифри: 4/10. Но пък Маи беше някъв пич, усещам, че в играта е щяла да ме кефи на макс-а, така че айде 5/10.

Enjoyment: It's not all about the sex!!!!

...
...
....
......


9/10
Сексът си остава секс. Period.



Overall 6/10
Бах, мноу ниско бе. Пък ми хареса, ффс. Ако във втория еп не е само секс, ще се вдигне.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите