Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yankee-kun to Megane-chan

3 posters

Go down

Yankee-kun to Megane-chan Empty Yankee-kun to Megane-chan

Писане  Ricchan ^^ Чет 29 Юли 2010, 04:11

]
Yankee-kun to Megane-chan 22556

Тип: Манга
Томове: Не се знае
Глави: Не се знае
Статус: В момента излиза
От-до: 18 октомври 2006 до...?
Жанрове: Екшън, Комедия, Романтика, Училище, Шоунен, Парче живот
Автор: Йошикава Мики


Запознайте се с Шинигава. Той има слава на бияч, но истината е, че просто иска малко спокойствие. Един ден обаче, докато си сере, очилато момиче се провесва над преградата на тоалетното отделение и грам нетактично го сецва, карайки го да отиде на някаква зубърска екскурзия. След куп перипетии и много похабени нерви, той сякаш подсъзнателно намира нещо интересно у нея и макар да се оплаква, че постоянно го преследва, все накрая се озовава в нейната компания. Самата тя е Адачи Хана, или Мегане-чан накратко - председателка на класа и бивша... биячка, която дори е заплашена да повтаря годината, защото е безумно тъпа. В желанието си да се промени, тя ще повлече и Шинигава, за да й прави компания. Какви са мотивите й обаче?

Ревю: Me! ;o Give credit, asd pls.


Мангата е адски сцепваща, артът е повече от перфектен и въобще не си личи, че излиза на всяка седмица! Също така главните герои са едни от най-големите дебили, които съм виждала и са пичове. Мегане особено ме изпълва, защото е пълната противоположност на председател на класа, какъвто е... Убер тъпа като галош, отвеяна, бивша биячка, странна и какво ли още не. Просто едно страхотно четиво, смехът е гарантиран хДД По-нататък ще пиша пак, ако не ме мързи.

пп: Има уан-шот, съвместна работа на авторката и автора на Fairy Tail: Мегане-чан на гости на Фейри-то, искаща да стане част от гилдията. Звучи сцепващо, ще трябва да го прегледам xDD


Последната промяна е направена от Ricchan ^^ на Съб 06 Ное 2010, 12:49; мнението е било променяно общо 2 пъти
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Yankee-kun to Megane-chan Empty Re: Yankee-kun to Megane-chan

Писане  Façade Пет 06 Авг 2010, 22:15

Това бях почнала да гочета по едно време, но нещо стана и го зарязах...
Героите са егати идиотите, момичето мн ме радва ;о
Трябва да го видя някой път пак icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Yankee-kun to Megane-chan Empty Re: Yankee-kun to Megane-chan

Писане  Shinshoku Пет 21 Окт 2011, 14:47

Epicness.
Попринцип съм поизостанала с аниметата и мангите, но след като изгледах live action-a по мангата на който случайно се натъкнах и приятелката ми ме подтикна да я започна (която просто й е върла фенка).
Това е едно от малкото манги които продължавам да следя с нетърпение.
Напоследък всички манги и анимета ми се струват изключително еднакви и безмислени, но това е сцепващо с уникалните си глупости от класа.
Рядко женските героини ме радват, но тази манга е изключение. Идиотщината на Адачи просто ме изпълва.
Definitely worth it.
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Yankee-kun to Megane-chan Empty Re: Yankee-kun to Megane-chan

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите