Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Аион

+9
L.Lawliet
~|~Crazy_kid~|~
Barabonko
Megaphy
Rena-Zlat
c0lourblind-
Elune Be Praised*
Enery
Sweetnight
13 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 01 Ное 2010, 20:25

На мен ми е чудно на тест сърнъра как е ;3
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Sweetnight Пон 01 Ное 2010, 20:42

Не можем да знаем. Само за Гейм мастъри е. Мен ме дразни много форумът им и това, че всъщност няма къде да напиша, че някой от т.н. Not tested куестове работят. Много ми е оплетен и объркан форумът. Отделно, че трябва да имаш повече постове, за да постнеш видео например. И все още не им е оправен глайда след толкова много време още не става. Но този сърър си е най-напред. Жалко за Либра, имаше потенциал,ама няма как да съберем хора от никъде. А и някой ми е хакнал форум акаунта там и от много време не мога да вляза...
Sweetnight
Sweetnight

Female
Age : 40
Location : Констанца/Румъния
Reputation : 0
Брой мнения : 96
Дата на регистрация : 11.09.2009

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 01 Ное 2010, 20:56

Ох, Лора имаше проблеми с един от акаунтите си и колкото и да писа на гм-тата и по форума, нищо не направиха накрая >> A това с глайда е убийствено и не само, в FT днес умрях при моби, съживявам се, отивам до човека дето ме е реснал, умирам и пак ме връща при мобите >>
А за Либрата ми е много кофти... само хора липсват, но както каза ти, хора няма как да се съберат, а и след напускането на асмотата съвсем затъна~
O_o е браво бе, кой идиот е решил да направи това с акаунта ти ;x
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Sweetnight Пон 01 Ное 2010, 21:13

~|~Crazy_kid~|~ написа:Ох, Лора имаше проблеми с един от акаунтите си и колкото и да писа на гм-тата и по форума, нищо не направиха накрая >> A това с глайда е убийствено и не само, в FT днес умрях при моби, съживявам се, отивам до човека дето ме е реснал, умирам и пак ме връща при мобите >>
А за Либрата ми е много кофти... само хора липсват, но както каза ти, хора няма как да се съберат, а и след напускането на асмотата съвсем затъна~
O_o е браво бе, кой идиот е решил да направи това с акаунта ти ;x
A, няма кой. Геокоре, меокоре, колко хейтъри и завистници се бяха насъбрали по едно време. Даже видях като гост, че имам изтрити постове (гайдовете ми са заменени с Бла бла бла... Някой много ме е заобичал :) Аз затова и не исках да си правя нов акаунт и да съобщавам. Толкова много труд ми е отишъл за тоя дето духа. Някой си да ми хакне акаунта и да пише бла бла... Все тая, преживях го вече :) А иначе много от интанциите в инфинит не са инстанции даже. Мразя FT там. Никой не го играе както трябва. И новите соло инстанции нямат никакъв дроп мобите. Но ще го оправят. Както споменах поне има хора и е веселко :)
Sweetnight
Sweetnight

Female
Age : 40
Location : Констанца/Румъния
Reputation : 0
Брой мнения : 96
Дата на регистрация : 11.09.2009

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Пон 01 Ное 2010, 21:25

Много се израдвах на опътването за Steel Rake, ма на~ Колкото бързо се появи, толкова бързо изчезна. Не обичам да го казвам, ама българска работа. Такава драма се разви там, че може да излезе сериал и продължава да се развива, ама поне в по-тесен кръг.
А за FT- Kromede явно е единственият моб според всички с които съм ходила в FT, който дропи нещо стойностно :D за другите не се и споменава. А като чух за DP и едва ли не свободният за всички вход, ми стана лошо >> Добре, че уж сега са го оправили.
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  L.Lawliet Вто 02 Ное 2010, 14:32

Аз ще ви дам няколко снимки от моя герой , Cleric icon_rolleyes
Асмодиан е но трябва да прехвърля снимките от другия Компютър drop
L.Lawliet
L.Lawliet

Male
Age : 30
Job/hobbies : Bringing people like Kira to justice
Humor : I can predict your every move :)
Reputation : 0
Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 28.10.2010

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  L.Lawliet Сря 03 Ное 2010, 14:43

L.Lawliet
L.Lawliet

Male
Age : 30
Job/hobbies : Bringing people like Kira to justice
Humor : I can predict your every move :)
Reputation : 0
Брой мнения : 31
Дата на регистрация : 28.10.2010

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Enery Съб 06 Ное 2010, 09:50

Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  geocore Нед 09 Яну 2011, 22:54

Sweetnight написа:
~|~Crazy_kid~|~ написа:Ох, Лора имаше проблеми с един от акаунтите си и колкото и да писа на гм-тата и по форума, нищо не направиха накрая >> A това с глайда е убийствено и не само, в FT днес умрях при моби, съживявам се, отивам до човека дето ме е реснал, умирам и пак ме връща при мобите >>
А за Либрата ми е много кофти... само хора липсват, но както каза ти, хора няма как да се съберат, а и след напускането на асмотата съвсем затъна~
O_o е браво бе, кой идиот е решил да направи това с акаунта ти ;x
A, няма кой. Геокоре, меокоре, колко хейтъри и завистници се бяха насъбрали по едно време. Даже видях като гост, че имам изтрити постове (гайдовете ми са заменени с Бла бла бла... Някой много ме е заобичал :) Аз затова и не исках да си правя нов акаунт и да съобщавам. Толкова много труд ми е отишъл за тоя дето духа. Някой си да ми хакне акаунта и да пише бла бла... Все тая, преживях го вече :) А иначе много от интанциите в инфинит не са инстанции даже. Мразя FT там. Никой не го играе както трябва. И новите соло инстанции нямат никакъв дроп мобите. Но ще го оправят. Както споменах поне има хора и е веселко :)
Sweetnight,не съм нито хейтър,нито завистник.Подобно на тебе,и аз пострадах преди и никой не ми обърна внимание.Още повече,че при предложенията които давахме,просто ми казаха че не се изпълняват частни поръчки относно играта.Но на някои точно с това им се угаждаше.
http://forum.spectrumnet.bg/showthread.php?t=1837&page=17
Всички знаят за бъгавите дървета в Хейрон и колко скорострелно се качва на тях...проследи и темата "Елиос"...
А в началото бях много въодушевен да цъкам именно в либра,но не би...така че,продължих да си бъда GM.
По един или друг начин бях оплют и отхвърлен,знаеш...
И нямам нищо общо със твоя акаунт,видях че пише вместо постовете ти бла-бла-бла...но не знаех за какво става въпрос.
И за последно:В либра са се събрали повече захласнати и заблудени пичове(наистина повечето са точни),
отколкото,както каза ти,хейтъри и завистници(няма на какво да завиждам,всяка вечер участвам в масово PVP от по над 100 човека),
докато в либра геймплея е по-скоро сингъл-плейър).
Дори нещо което не се знае,bigbro няма достъп до сорс кодовете на AL,може би най-активното студио за разработки на пачове и ъпдейти за Аион прайват сървъри.Без пачове,без ъпдейти...работа на сляпо или с инфо от гугъла...с възможност само за леки фиксове...Самия той каза,че лийчърите сме щели да загинем без достъп до сорс кодовете и SVN.Хм,с редовни репорти и тестове(не напразно сме пуснали и тестов сървър в който по цял ден тестваме и фиксваме,като след това репортваме на разработчиците),админа си е дълбоко вътре в модераторския екип на AL.С достъп до SVN(сорс кода с основното ядро пачове,фиксове и много неща които не са пускани официално като ъпдейт).ето защо и тестваме неща които излизат след месец-два,ако се окажат коректни,ги качваме за игра доста преди да се появят по масовите сървъри.
Дори,когато подкрепих bigbro в момента,когато асмотата спряха да играят и се опитвах да им кажа че спама по форума е вреден,трябва да наблягат на цъкането,ме баннаха :icon_bigrin:
За мене този сървър бавно и сигурно загива,със 5-6 човека ММО не става.
geocore
geocore

Male
Age : 47
Reputation : 0
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 09.01.2011

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Sweetnight Пон 10 Яну 2011, 09:26

Съжалявам, че споменах твоето име като нарицателно за хейтърство, просто не можех по друг начин да изразя разочарованието си от изтритите ми постове. Вероятно имаш представа, че самите guide-ове са си доста труд, откъдето и да го погледнеш, та бях доста депресирана и набрала. Отново се извинявам, че използвах името ти в случая. Всъщност не съм си и мислела, че си ти, най-малкото, защото нямаш достатъчна причина. То въобще кой ли има, де, ама явно съм ядосала някого достатъчно. Относно Либра... не знам дали някога ще живне сървърът, но с удоволствие пишех гайдовете там, защото ми доставя удоволствие да помогна с каквото мога на играчите, независимо, че информацията, която давах там беше от retail. Все пак някои хора също някой ден могат да се засилят да играят там. Истината за privite сървърите е, че все още няма свестен. Всички искат да качват бързо левел и да тичат за ПВП. Никой не усеща играта така, както трябва. Всеки иска да се бие със супер екипировка на висок левел, а хората са направили рифтовете, точно за да няма само ПВЕ, а да се почувства играта и ПВП-то от по-нисък левел. Друг е въпросът, че аион има един голям фал и това е златната екипировка за 30 левел. Разваля се удоволствието от рифтовете тотално, когато някой си направи втори герой и го наблъска с хубави итеми (особено рейнджъри и асасини), което автоматично води до безсмъртен герой 30 левел, който събира абис точки за висок левел абис екипировка. За мен това е голям фал и изобщо не знам защо не го предотвратят. А е толкова лесно всъщност. Та дори Infiniteaion, който беше първият privite сървър, все още има много неща за дооправяне, за да заприлича дори малко на retail. Гледах скоро в либра разни дискусии да се вдигне рейта на high рейт, което ще докара играчи, но това много ме съмнява. Вярно е, че хората гледат да вдигат бързо, но каква полза, като не можеш да усетиш играта. Все пак е PvEvP игра, не само PvP и то на висок левел.
Още веднъж моите извинения, че използвах името ти.
Sweetnight
Sweetnight

Female
Age : 40
Location : Констанца/Румъния
Reputation : 0
Брой мнения : 96
Дата на регистрация : 11.09.2009

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  geocore Пон 10 Яну 2011, 12:32

Sweetnight написа:Съжалявам, че споменах твоето име като нарицателно за хейтърство, просто не можех по друг начин да изразя разочарованието си от изтритите ми постове. Вероятно имаш представа, че самите guide-ове са си доста труд, откъдето и да го погледнеш, та бях доста депресирана и набрала. Отново се извинявам, че използвах името ти в случая. Всъщност не съм си и мислела, че си ти, най-малкото, защото нямаш достатъчна причина. То въобще кой ли има, де, ама явно съм ядосала някого достатъчно. Относно Либра... не знам дали някога ще живне сървърът, но с удоволствие пишех гайдовете там, защото ми доставя удоволствие да помогна с каквото мога на играчите, независимо, че информацията, която давах там беше от retail. Все пак някои хора също някой ден могат да се засилят да играят там. Истината за privite сървърите е, че все още няма свестен. Всички искат да качват бързо левел и да тичат за ПВП. Никой не усеща играта така, както трябва. Всеки иска да се бие със супер екипировка на висок левел, а хората са направили рифтовете, точно за да няма само ПВЕ, а да се почувства играта и ПВП-то от по-нисък левел. Друг е въпросът, че аион има един голям фал и това е златната екипировка за 30 левел. Разваля се удоволствието от рифтовете тотално, когато някой си направи втори герой и го наблъска с хубави итеми (особено рейнджъри и асасини), което автоматично води до безсмъртен герой 30 левел, който събира абис точки за висок левел абис екипировка. За мен това е голям фал и изобщо не знам защо не го предотвратят. А е толкова лесно всъщност. Та дори Infiniteaion, който беше първият privite сървър, все още има много неща за дооправяне, за да заприлича дори малко на retail. Гледах скоро в либра разни дискусии да се вдигне рейта на high рейт, което ще докара играчи, но това много ме съмнява. Вярно е, че хората гледат да вдигат бързо, но каква полза, като не можеш да усетиш играта. Все пак е PvEvP игра, не само PvP и то на висок левел.
Още веднъж моите извинения, че използвах името ти.
Няма проблеми.
Дадох някои идеи на брото за геймплей...
Да го нарпави прогресивен рейт,цъкал съм на такъв и е доста сполучливо като решение:
1-10 лвл.-х1
11-20 лвл-х2
21-30 лвл-х3
31-40 лвл-х4
41-55 лвл-х5
Така няма да има бясно препускане по левелите,доколко е възприел това,не знам...
Да улесни крафтинга и гатеринга,например х5
Така хората ще губят много време за развиване на професия(даже и втора,трета...).
Крафта отнема много време,и е увлекателно,дори и някой да няма късмет за итеми от дроп,да си ги изкове.
По този начин и икономиката в играта ще се гради...
Дропа да го направи твърдо х5.
Нито много,нито малко...
АР да ги дигне много,даже и х20 да са,няма да е проблем.Става въпрос за АР от PVP,може да се котират отделно от PVE точките.
При слабо населен сървър е добре да има АР,така хората ще са стимулирани да се бият.
Да може да си вземе greater стигмата...,да събере за abyss set...
Беше споменал за UCP.Да вкара някакви награди към акаунта...
Грешка е ако пусне готови итеми,грешка е,знам го...
Казах му го.
Да се предлагат например платинум медали,жетони,годстони,разни дреболийки,които улесняват играчите...
Така,даже и да е донатор,нека да си купи медали колкото си иска,но да вземе итеми,пак трябва да играе здраво.
Защото продажбата на готови итеми е направо опорочаваща практика...винаги има някой по-заможен,който да се облече за 15 минути с кредитна карта...това разстройва другите играчи и им сваля духа,което ги отказва от играта.
Може да има например платинум медали,годстони,енчантстони висок лвл...уникални рецепти за които няма дроп,или са от куест(който най-вероятно не работи).
Много неща му предложих,по време на анкетата,какво е направил...
Да ти кажа,аз бих играл във либра,наистина,разбира се-инкогнито :icon_bigrin:
Даже имам герой 12 лвл.,но е адска бъгня:моби летят по картите,пропадания и хиляди дреболии.
Можe би ще кажеш,че всичко това се оправя?
Да,така е.
Но най-големия проблем е,че брото остана без източник на пачове.
Помня преди време каза нещо язвително във връзка с мене:
Лийчърите ще останат на сухо,без достъп до SVN и тогава ще останат само тези които наистина работят здраво по проектите си.
Точно това стана с либра.
От AL промениха политиката и свободния достъп до софтуера за приват сървъри бе спрян.
Ето защо го каза брото,така и стана,но това рефлектира на него самия-липса на играчи,липса на активност за репортване на бъгове,което доведе до спиране на достъпа на брото до датабазата на AL.
Да,репортвала си,но не стига,кой би репортнал някой забит асмодиански куест?Може би след месец някой ще го пробва...?
След това премина на друг емулатор(ядро),наистина,по-добър от този на AL,но поддръжката му е слаба(пачове и фиксове).
А ние ни най-малко не ни е страх от това-на тестов сървър,с ограничен достъп(само екипа),провеждаме тестове по цял ден.
Които се репортват усилено директно във вътрешния форум(този на модераторите и девелопърите) на AL...
Докато всички юзъри имат достъп до обикновения форум на AL.Това е,защото админа ни е модератор в AL. icon_smile
С леко грандоманския си подход и изказвания в стил : ние сме най-добрите,другите "домашни" са боклук води до утопичната представа на играчите че са един вид,богопомазани да играят там.Защо?Да си отворят очите и да погледнат света,че има стотици сървъри,кой от кой интересен,със своите особености и къде - къде по изчистени нередности.
Затворена за външния свят комуна,в която група хора боготворят админа,като само чакат мнението му и веднага пеят според зададения тон.
Без да осъзнават,че това е може би най-бъгавия сървър...Трагедията е пълна...
PS:Няма нужда да се извиняваш...Свикнал да бъда хокан-нали аз съм причината за всички несполуки на сървъраicon_lol
Ха,аз съм можел да говоря културно icon_smile
geocore
geocore

Male
Age : 47
Reputation : 0
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 09.01.2011

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Sweetnight Пон 10 Яну 2011, 13:03

Ами то културното говорене зависи и от събеседника :icon_bigrin: . Истина е всичко, което казваш. Аз също го забелязах отдавна, макар че реално въобще не съм навътре в нещата с разните му там кодове, джави и други подобни. Обикновен играч съм, който има информация единствено и само за геймплея на retail. Друг е въпросът, че ние обикновените играчи, много често, ако намерим някой бъг, който носи благинка, предпочитаме да го използваме, отколкото да го репортваме, както в случая с дърветата, който спомена и с Баракма, дето беше извън и вътре в инстанцията (има и други, де но дори не ги помня). Та ако Бро-то иска да направи нещо със сървъра, му трябва екип, който да работи. Аз като гледам сам се е запънал. Не съм влизала в играта, ама неговите гейм мастъри едва ли му помагат особено с информация. Може би Живко от време на време, ама и това е рядкост. Доказано е, че една птичка пролет не прави. Работата в екип е друго нещо. Дори ето виж тук, в този форум. Тази фенсъб група нямаше да е нищо, ако шефката работеше сама. Друг е въпросът, че Бро-то малко трудно поема съвети. Има си някакви предразсъдаци за определени хора, та дори да му свалиш звездите, няма да ги приеме (поне това са моите впечатления, но пък понякога го хваща и него музата). Сигурно ако дам тоя твой горен пост на Живко и той го пусне като негово предложение (за рейтове и т.н.), Бро-то ще го приеме, само защото не си го предложил ти, ами някой, към когото има по-различно отношение. Иначе е надъхан и това ми харесва при него, само дето, поради липсата на помощ, в крайна сметка от надъхан е задъхан. То поне глобален чат да имаше (това е голям недостатък при повечето сървъри. Ако ти трябва група за някъде, няма как да си събереш, дори да има хора. Аз лично като си намеря сървър, ако след 10-ти левел нямам чат, просто затривам сървъра и кой откъдето е).
Иначе сега, поради липсата на нормален сървър, където да играя, просто съм на холд и чакам 12-ти за евентуалното ми влизане във Forsaken World, че мъжът ми си приватизира акаунта ми, и се занимавам с един аниме проект, което си е голямо излизане от мързела :)
Sweetnight
Sweetnight

Female
Age : 40
Location : Констанца/Румъния
Reputation : 0
Брой мнения : 96
Дата на регистрация : 11.09.2009

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  geocore Пон 10 Яну 2011, 17:17

Sweetnight написа:Ами то културното говорене зависи и от събеседника :icon_bigrin: . Истина е всичко, което казваш. Аз също го забелязах отдавна, макар че реално въобще не съм навътре в нещата с разните му там кодове, джави и други подобни. Обикновен играч съм, който има информация единствено и само за геймплея на retail. Друг е въпросът, че ние обикновените играчи, много често, ако намерим някой бъг, който носи благинка, предпочитаме да го използваме, отколкото да го репортваме, както в случая с дърветата, който спомена и с Баракма, дето беше извън и вътре в инстанцията (има и други, де но дори не ги помня). Та ако Бро-то иска да направи нещо със сървъра, му трябва екип, който да работи. Аз като гледам сам се е запънал. Не съм влизала в играта, ама неговите гейм мастъри едва ли му помагат особено с информация. Може би Живко от време на време, ама и това е рядкост. Доказано е, че една птичка пролет не прави. Работата в екип е друго нещо. Дори ето виж тук, в този форум. Тази фенсъб група нямаше да е нищо, ако шефката работеше сама. Друг е въпросът, че Бро-то малко трудно поема съвети. Има си някакви предразсъдаци за определени хора, та дори да му свалиш звездите, няма да ги приеме (поне това са моите впечатления, но пък понякога го хваща и него музата). Сигурно ако дам тоя твой горен пост на Живко и той го пусне като негово предложение (за рейтове и т.н.), Бро-то ще го приеме, само защото не си го предложил ти, ами някой, към когото има по-различно отношение. Иначе е надъхан и това ми харесва при него, само дето, поради липсата на помощ, в крайна сметка от надъхан е задъхан. То поне глобален чат да имаше (това е голям недостатък при повечето сървъри. Ако ти трябва група за някъде, няма как да си събереш, дори да има хора. Аз лично като си намеря сървър, ако след 10-ти левел нямам чат, просто затривам сървъра и кой откъдето е).
Иначе сега, поради липсата на нормален сървър, където да играя, просто съм на холд и чакам 12-ти за евентуалното ми влизане във Forsaken World, че мъжът ми си приватизира акаунта ми, и се занимавам с един аниме проект, което си е голямо излизане от мързела :)
Както споменах преди,големия ден наближава,всички чакат него:
Ресването на инфинити на 31-ви януари,гилд си измислихме вече,подготовката е на ниво...
http://infiniteaion.com/forums/viewtopic.php?f=4&t=56977
geocore
geocore

Male
Age : 47
Reputation : 0
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 09.01.2011

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Sweetnight Пон 10 Яну 2011, 17:25

Аз знам де, ама не ми се рискува да влизам от 31-1 още. Имаш идея колко краша ще има в първите градове. Дотогава Forsaken world... ако са рекли Perfect world да са дащтни най-сетне. Я, кажи ти сийл, люмиел, хард-коре сървър? елиоси или асмодианци? име на гилда неща и аз да дойда (ако може, де) :) Макар, че на мен ми се играе твърдо на Сийл, все пак са ми най-близко до ориганала, ама не ми се играе сама.
Sweetnight
Sweetnight

Female
Age : 40
Location : Констанца/Румъния
Reputation : 0
Брой мнения : 96
Дата на регистрация : 11.09.2009

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Sinner Пон 10 Яну 2011, 18:17

Няколко човека от форума почваме на сиел, от февруари. Няма да си сама.


Последната промяна е направена от Sinner на Пон 10 Яну 2011, 21:48; мнението е било променяно общо 1 път
Sinner
Sinner
Модератор

Female
Age : 28
Reputation : 0
Брой мнения : 1676
Дата на регистрация : 14.05.2009

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  geocore Пон 10 Яну 2011, 21:33

Sweetnight написа:Аз знам де, ама не ми се рискува да влизам от 31-1 още. Имаш идея колко краша ще има в първите градове. Дотогава Forsaken world... ако са рекли Perfect world да са дащтни най-сетне. Я, кажи ти сийл, люмиел, хард-коре сървър? елиоси или асмодианци? име на гилда неща и аз да дойда (ако може, де) :) Макар, че на мен ми се играе твърдо на Сийл, все пак са ми най-близко до ориганала, ама не ми се играе сама.
Трети ден със френдове сме в конферентна по скайпа,уговорки планове...повечето сме GM-и,други със много голям опит и ще почваме.
Разбира се че може :icon_bigrin: .А и не съм аз този,който решава дали може или не.
Почваме в Сиел,то ако е Люмиел или новия който тръгна,мерси,няма нужда.Смятаме да цъкаме яко и задружно.Преди година и половина почнахме в инфинити,от първите сме,после спряхме със уговорката като го реснат да почнем пак,естествено-асмота :icon_bigrin:
Расата си не предавам,за име на гилда...има няколко предложения,ще видим какво ще изберем.Пиши ми на скайп(знаеш как да го намериш),да се разберем,даже в конферентната да те включа.
geocore
geocore

Male
Age : 47
Reputation : 0
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 09.01.2011

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Сря 12 Яну 2011, 17:50

Рес... ; _ ; доревава ми се каго го чуя това, но явно вече е решено. няма какво да се прави > 3<
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Cocaine` Пет 23 Сеп 2011, 19:56

Тази игра ми е много бъгава, или не върви или я подкарвам с 300 зора. Иначе ми изглежда добра, ама .. май няма шанс да я оправя. Имам предвид, имам си достатъчно РАМ и картата си ми е добра, ама самия комп е бъгав, изписва ми некви грешки и т.н. ;/
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Drama.Queen Вто 04 Окт 2011, 06:31

Аз пък не можах да я инсталирам ... Е, Ло ми обесни защо и ще се мъча отново в събота... или петък вечерта и ще цикля, ахахха... Само трябва да ми помогнете да си вдегна героя.. Харесала съм си хийлъра.. дето му забравих името, но карай.. <3
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Аион - Page 2 Empty Re: Аион

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите