Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Yuri] Gunjo

Go down

[Yuri] Gunjo Empty [Yuri] Gunjo

Писане  Ricchan ^^ Чет 27 Май 2010, 22:04



[Yuri] Gunjo 30910l

Жанрове: Драма, Юри, Психологически, Сейнен
Автор: Накамура Чинг



"Искам да го убиеш..."

Мъжът й я тормози всеки божи ден. Тя вече не може да издържа и моли приятелката си лесбийка да го убие вместо нея. И след като е неспособна да откаже на жената, в която е влюбена, тя го прави...
Изтегли първа главa - http://kotonoha.proto7.net/Gunjo_V1_Ch01_[Kotonoha].zip

Мисля, че това ще е едно добро четиво ;D Излиза от 2007-ма, но едва сега излезе превод. Дала съм линк за сваляне на 1 чаптър, все още я няма никъде онлайн, поне доколкото гледах. Артът е малко олдскуул, но не мисля, че това е голям проблем ;D

edit: Just... wow. Psychological + Yuri... Oh my.
Да не ви стряскат цветните картинки, артът всъщност е доста по-хубав в самата манга! И убитите им физиономии са сцепващи, учудващо. Вложени са много детайли и това много ми хареса. Връзката им е пълната противоположност на "сладко" и "романс", и все пак ме изпълва... Да речем, че лесбийката ама наистина е сляпо влюбена, чак болно влюбена в приятелката си, а другата... буквално я презира и я храни постоянно убер брутално, като казва, че е по-добре и тя да е била умряла, или да е била хваната от полицията. Всичко това примесено с реалистичен арт стайл, тежка история и груб секс all over the place. I approve!
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите