Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaichou wa Maid-sama!

+3
Koufuku ;3
Ricchan ^^
Megaphy
7 posters

Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Kaichou wa Maid-sama!

Писане  Megaphy Съб 12 Дек 2009, 17:38

Kaichou wa Maid-sama! 25071l

Тип: TV
Епизоди: 26
Статус: Завършено
От-до: 2 Април 2010 до 24 Септември 2010
Продуценти: J.C. Staff
Жанрове: Комедия, Романтично, Училищно, Шоджо

Романтична комедия, в която центъра на събитията е ръководителката на ученическия съвет, Misaki Ayuzawa, която мрази по-голямата част от учениците от мъжки пол в училището си, което някога е било само за момчета. Обаче най-готиният съученик на Мисаки открива тайната й - това, че тя работи в maid cafe след училище.


Последната промяна е направена от Megaphy на Пет 24 Дек 2010, 19:57; мнението е било променяно общо 2 пъти
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  Ricchan ^^ Съб 12 Дек 2009, 18:03

[6:11:44 PM] >w<: omg
[6:11:53 PM] >w<: J.C. Staff + Tomo-senpai ;o
[6:11:59 PM] >w<: win :D

'nuff said.
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  Koufuku ;3 Съб 12 Дек 2009, 20:22

Лол, страхотен арт, ще се гледа. Kaichou wa Maid-sama! 749574
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  obsessed.girl* Нед 20 Дек 2009, 12:02

Нямам търпение да излезе. Наистина е много интересно. Kaichou wa Maid-sama! 749574
obsessed.girl*
obsessed.girl*
Терорист

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 292
Дата на регистрация : 15.11.2009

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  Façade Нед 20 Дек 2009, 15:39

Четох мангата преди време и мисля, че ще е интересно. Ще го видим, пък квото стане icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  General_Grievous Чет 24 Дек 2009, 15:55

Хмм.. J.C. Staff за сега не ме подвеждал и мангата има голям реитинг сигорно ще го гледам стига да остане място препалнен сам с анимето дето ще излизат 2010 х_x
General_Grievous
General_Grievous
Терорист

Male
Age : 31
Location : Hell of Blazing Fires
Reputation : 0
Брой мнения : 1137
Дата на регистрация : 05.03.2008

http://myanimelist.net/profile/LonelyStrategos

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  Ricchan ^^ Пон 12 Апр 2010, 02:51

Нищо особено засега, moving on~ ;D
А и като арт не е нещо особено - както се изказаха в MAL, J.C. Staff си дадоха паричките по Nabile /or smt/ и Railgun /пак май :Д/, соу... не очаквам някаква свръх скъпа продукция... Опът дразни. Еда е фенсървис ;о
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  Megaphy Пон 12 Апр 2010, 09:53

    Meh is disappointed. Как можаха да сменят сеюто на главния, точно заради
    Томо-сенпай се бях навила да го гледам. :< Иначе да, арта не е прекрасен,
    ама не е грозен.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  Ricchan ^^ Вто 02 Ное 2010, 19:58

Никва представa дали го използвам правилно, ма да се изкажем: Това аниме може да се опише с една дума: angst. С други думи... дразнене ма зрителя с трошички, но най-вече с това, че всичко бе ясно още от средата на анимето, но нещата просто трябваше да останат за последния епизод... който не показа и кой знае какво... Речта на Мисаки ме изкефи, но иначе не си струваше чакането o_o

Комедията не знам кво я прехвалват насам-натам, имаше тук-таме причина да се разкискам, но нищо кой знае колко забележимо, за разлика от истинските ромкоми като Lovely Complex и Skip Beat! D:

Единственият свестен герой в цялото нещо бе Шинтани, който е просто един сляп романтик, на който му орязаха много грубо крилцата ;_; Беше си убер тъжно; имам чувството, че повече хлипах на тва аниме, отколкото се смях, което е странно, защото се води ромком D=

Артът можеше да е доста разочароващ на места D: Като почнем с това, че оригинално долните части на униформите им трябваше да са на каре, а не плътно оранжево /макар че се радвам, че не са както трябва, защото беше убер педерасткото D:/... Продължим с това, че имаше доста дървени сцени, дето ми вадеха очите ><... И завършим с това, че когато си поискаха, J.C. Staff можеха да си докарат бая сносен арт, дори красив и плавен такъв, но само когато им беше на кеф >_> Едно ще им призная обаче, доста яки физиономии правеха героите, не може да им се отрече ^^

Откъм ОСТ не бих казала, че имаше нещо запомнящо се ;о Имаше разни звукови ефекти, дето ми бъркаха в червата, но ще ги преглътнем D: Сеютата се свършиха чудесно работата и съм си много доволна. Ани горе се тръшкаше и дразнеше, пък мен така си ми е даже по-добре. Не виждам Томо-сенпай в образа на Усуи, просто не го виждам o_o Окамото-сенпай за сметка на това бе идеален и само гласът му ми бе достатъчен, за да ми стане весело ^^
ОП-ът си беше най-обикновен j-pop, а ендингите бяха малко по-така, но пак нещо не бяха достатъчно яки, че да си ги пускам пак и пак.

Героите са плоски, с някои изключения, но изключенията са си малко. Дори за главните герои не знаем абсолютно нищо, освен че през половината аниме се устискваха да не си налетят, но едната беше тсундере и не щеше да си признае, па другия беше столкър и фетишист и само я дразнеше такъв o_O Кълна се, определено събраха двата възможно най-трудни индивида, не се учудвам, че им отне 26 епизода да стигнат до първа база D: Раздразних се и на убер нахвърлената романс история между Сакура и Как-му-беше-името. Къв беше смисъла, не знам. Май целеше да покаже на момичетата, че в шоуджо мангите всички заслужават щастлив край. Какво ще стане ако 12 годишните пикли разберат, че понякога момичетата наистина остават излъгани, не знам. Раздразних се и на кросдресърите, на потенциалната яои двойка, която просто си крещеше от километри и само натискането ми липсваше... Дразня се и за това, че почти на никого не му се разви персонажа кой знае колко много, с някои малки изключения... Продължавам да казвам "изключения", защото не си спомням имената им D: Нормално.

По едно време беше почнало да ми харесва пустото му аниме, но магията се загуби някъде по пътя. То първо, че интереса ми го захвана чак към 15 епизод, ми и само след 2-3 епизода ми пробутват love rival на Усуи, който буквално е поставен в култовото безизходно положение. А, грешка, изход има - да се откаже от любовта, при положение, че е обичал това момиче към десетина години. Ми кво му е, да го боли пича. Нали наш'те трябва да са заедно, защото си разменяха разгонени погледи 20 епизода icon_rolleyes Бе посредствена работа, не знам какво толкова му харесват. Общо съм му дала 6/10. D:
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  Megaphy Нед 21 Ное 2010, 14:05

    Dropped. ;o Пълна излагация.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  - Chii ;3 Вто 01 Ное 2011, 15:06

От кога не бях гледала шоуджо ... :D
Сега вече си припомних защо спрях да гледам такива анимета. Обаче има потенциал за хубаво яой! :D
Не можах да разбера как можаха да проточат тая история 26 епа, направо.. думи нямам XD
- Chii ;3
- Chii ;3
Терорист

Female
Age : 28
Reputation : 1
Брой мнения : 390
Дата на регистрация : 02.10.2010

Върнете се в началото Go down

Kaichou wa Maid-sama! Empty Re: Kaichou wa Maid-sama!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите