Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FlyFF

5 posters

Go down

FlyFF Empty FlyFF

Писане  Shinshoku Съб 29 Авг 2009, 12:32

Не знам за къде е темата, за това я пускам тук :Р

FlyFF Flyff150-250-f2
Spoiler:

Game Type: Free Online

History:
In the beginning, five beings of unlimited power saw fit to create a world. They gathered bits of themselves and, walking amongst the stars, created a world devoid of fear, of hate, and of danger.

They created the land known as Roika.

When they had finished, they looked upon their world and felt that it was somehow incomplete. Until, from amongst the trees, stepped the curiosity-driven Humans and, from high in the mountains and deep underground, came the mighty Dwarpets. The Gods nodded in quiet approval sensing that their world was now seemed perfect.

That land, long since lost, enjoyed the peace and tranquility of a true Utopia.

For generations the five creators of Roika smiled gracefully upon their work. Doting on their creations like proud parents, they watched as Mankind grew into a species of thoughtful philosophers, loving care-givers, and brilliant scholars. The Gods pushed stars across the night sky to illuminate the pearlescent cities of the Dwarpets and danced through the heavens to the thumping rhythms of their songs. Then, without warning, they decided to leave.

Before they left they did two things.

They passed all of their secrets to the Dwarpets, certain that they alone possessed strength enough to protect them.

And they created the Goddess Rhisis, to watch over Roika and all the life on it.

For a time, things were good. But alone on a planet she barely knew, Rhisis felt the need to create life of her own. She created three beings; and put into each of them an aspect of herself.

Bubble was the kindness of Rhisis, her love for the beings that created her and the love of the life that those beings had created. Iblis was the apathy of Rhisis, her indifference towards Roika, and her lack of care for what would happen if she were to leave. Shade was the hate of Rhisis, her shame at being left behind, her fear of being trapped with beings that could never understand her.

The destruction of Roika began with hate.

Shade, in an attempt to destroy all life on Roika, moved everyone to a small corner of the world and, using nearly all the power available to her, separated it and set it adrift in the great sea that covered the world. The Humans ran to the Dwarpets and, with their help, built caves, cities, and mines, to protect themselves. Shade realized that life had not ended as she had hoped and forced her way into the minds of the Dwarpets, stealing the Gods. secrets and destroying most of the Dwarpets in the process.

Shade created the race of creatures known as Masquerpets to destroy anyone who remained in her way.

Bubble, hearing the cries of the humans, struck at the small continent, scattering the Masquerpets and splitting the land into four pieces.

Iblis watched, doing nothing, saying nothing. Her left eye, blue in color, sparkled like a child's, while her right eye, violet as a winter's dusk, gazed into the nothingness beyond the world.

The remaining Humans armed themselves, ready to face the threat of the Masquerpets and to someday stand against the Goddess Shade herself...


Official site: http://flyff.gpotato.com/?m=welcome
Wiki Info: http://flyff-wiki.gpotato.com/index.php/Main_Page
Download 2: http://www.bigdownload.com/games/flyff/pc/flyff-client-full-install-client/

x x x

Не си падам по игрите, но тази я обожавам! ;3 Не мога да спра да играя, и нямам търпение героите ми да получат втората си работа :3
За сега играя само с 2 героя, Mercenary & Magician~ които съответно искам да направя след 60 ниво Blade & Psykeeper. Още не съм почнала 3я ми геой който ще бъде assist :3
Mercenary-то и маг-а ми са male. Assist-a ми ще е female.
От около 3 седмици играя все още съм на ниско ниво. Mercenary-то ми е първия герой за това той е с по високо ниво от маг-а ми. :3
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Elune Be Praised* Нед 30 Авг 2009, 07:37

Това ми мяза малко на "Ruff Rose" като визия, а и като гледам и геймплей-я не е много различен като изключим, че май графиката е по-добра. Може и да я прегледам. ^^
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 31
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Shinshoku Вто 15 Дек 2009, 00:02

Аууу ама и вие сте ми едно разочарование .-. никой не е писал повече....
ауууууууууу..... *spanks all*

Понякога ходех в приятелката ми да играя от нейната игра (след като е онлай игра обвиъсли трябва нет dun... .-.). Та така де. Зарязах блейда си и магьосника си. Мейджа щото беше провал а блейда яото умираше лесно без асист icon_lol Направих си рингмастър с който да лекувам и да подкупвам хората icon_lol И днеска направих другата си героиня рицар фту icon_redface Бронята ѝ съква хард ама има кашшоп дрехи за сега които да ги покриват :3

Очаквам некой да земе да дойди и да ми прави компания там. о-о

Come on....we got Cookies and Lolis >:3
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Enery Вто 15 Дек 2009, 10:28

Waaah~ азе исках да я играя. Т.Т Поради проблемите с видео картата не мога. НО! Като ми я сменят си я тегля заедно с още 2, които искам да пробвам и старите ми.. може и Warcraft да пробвам отново ;о Във всеки случай тази ще я мина. :3
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Shivers Вто 15 Дек 2009, 10:38

    Aз съм я играла преди доста време с едни приятели + сестра ми. Не е лоша играта, но бързо ми омръзна. Може някой път пак да я изтегля ^^
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Shinshoku Вто 15 Дек 2009, 10:56

cookie.whore написа:Waaah~ азе исках да я играя. Т.Т Поради проблемите с видео картата не мога. НО! Като ми я сменят си я тегля заедно с още 2, които искам да пробвам и старите ми.. може и Warcraft да пробвам отново ;о Във всеки случай тази ще я мина. :3



nyaaa~ x3 най-сетне!!! *happy happy happy* >w<

Аз се мъча да зарибявам хората тука icon_lol
хо-хо-хо х3

В началото може да ти се стори малко безинтересна от 1-15 ниво (защото на 15 ниво си избираш първата работа) но послед след като започнеш пътя си към втората смяна е забавно да не говорим че след 60 ниво вече е голямата работа :icon_twisted: Лов на giants от които можеш да изкараш добри пари и следователно по добри дрехи (като броня), оръжия и вече по нататък cashop (от рода на обикновеннни дрехи които да покриват бронята ти ако не ти харесва, скролове, домашен любимец който да ти събира нещата и т.н.) >w<

След като имам Рингмасър вече си имаш лекуващ партньор :3

Днеска ще се опитам да направя скрийшотове на моите герои (+тези които оставих).
Също така във форума на играта (FlyFF world) ItsReiko направи една много полезна програмка за преглеждане на броните,косата,дрехите изобщо на героя който имаш или искаш. Попринцип е за сетове от кешшопа но могат да се видят и броните с които ще си (може да се видиш даже как ще изглеждаш с последния сет на 120 ниво :о!)

Ето ги и ъмм...the clsses icon_lol

FlyFF Class_Tree


I`ll be waiting for you! :3
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Elune Be Praised* Вто 15 Дек 2009, 15:05

Окейй.. и без това съм почти bored to death от уоу тъй, че довечера ще я дръпня и утре живот и здраве ще я инстална и тн.
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 31
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Shinshoku Вто 13 Апр 2010, 18:12

well..главната ми героиня а.к.а. моят Ringmaster стана lv102 йей.....още 19 нива до Мастър и после айде пак гот 121 за HERO ;3 105 ниво плокс Т.Т за да си нося новият ми армър със зъпер ослепяващития блясък на +8 *-*....дал господ +10 '-'
фуфуфу....ще пусна пак скриййнове ;3 въпреки че сама ще со говоря :о но нямам нищо против това ;3

п.с. не можах да сдържа да не споделя това клипче..малко инфо за този който го е правил...те са най-добрите филм мейкъри на играда (обикновенни играчи, които решиха да направят сериял). Ако искате да го гледате ето го и канала им: https://www.youtube.com/theping781#p/a/u/0/r8wbFezLwIo
Серияла се нарича: Pudding and TGE
Re-make: Legends of Roika: Dawn of the Phoenix

Също така е навик, когато един играч стане Мастър и след това Герой, да правят клипове. Този клип е на явно техен посна и също така участва в серияла. Но клипа ме сцепи icon_lol Всички движения на танца са невъзможни в играта. Те са направени от този който е правил клипа а.к.а. продуцента на сериялчето (3-д фту)...Момента когато го дават с няколко човека това са си кадри от играта (момента когато той вече е Герой). Музика ми се наби ся в главата и не мога да спра да я слушам. ;3

(п.с. 2 - обожавам комбинацията на дрехи които са на героя...да само отбелязвам <3)

Clip:

Screenshots of meh, coming soon O__O!
Всъшност героинята ми е на профила де :о Само дето стика ми е вече друг тъй като съм друго ниво. (т.е. моята е лилавата коса зад героинята на преден план, това е приятелката ми която ме зариби о-о)
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Cocaine` Пет 30 Апр 2010, 16:28

    Понеже L2 ми омръзна, може да я проам. Ама ако направиш и нещо като Tutorial-че за тая игра, мн ще те обичам ;D Ама аз искам, ако има такива екстри де, сървър с по голям Rate o.o
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Shinshoku Пон 19 Юли 2010, 23:19

.::InfiniTy::. написа:
    Понеже L2 ми омръзна, може да я проам. Ама ако направиш и нещо като Tutorial-че за тая игра, мн ще те обичам ;D Ама аз искам, ако има такива екстри де, сървър с по голям Rate o.o

lol gomene for late reply...i tot this topic is dead :3...well it is anyways...
to be honest...вече не играя оригиналната игра а се шматкам из pServers ;о В момента си харесах един epic server но той е down for maintance вече цял месец и играя другата му версия пак от същия създател.
Оридиналните сървари ми станаха скучни, тъй като създателите премахнаха много полезни неща и с 2 думи за да искаш да си добър трябва да купуваш неща като плащаш. Вече платих достатъчно и героя си ми остана 102 ниво, най-добрата ми приятелка която ме запали стана мастър на път за hero и й омръзна и на нея, от тогава се моткам из pServers на играта. :3
Нямам нищо против да типокажа този в който съм в момента ;о
порпинцип оригиналните нива когато започнах бяха 121 Hero. но миналата година с навлизането на v.15 нивата станаха 129 като се отвориха куести с Вампир и Катакомби. В този сървър в който съм нивата са 200 но за сметка на това да станеш Hero е лесно но по-нататък вече е по-интересно :3 Особено когат имаш възможността да правиш куестовете за Вампира и Катакомбите, въпреки че при катакомбите все още не съм го правила по проостата причина че там удрят и целия ми живот изчезва ;3

Тъй като в момента компютъра ми е на ремонт, скрийнийс не мога да покажа. Играя ор компютъра на баща ми, окйто също е фен на играта, само че той се самоубива в оригналните сържъри. о-о
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

FlyFF Empty Re: FlyFF

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите