Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kateikyoushi Hitman Reborn!

2 posters

Go down

Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty Kateikyoushi Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Съб 18 Юли 2009, 00:25

Kateikyoushi Hitman Reborn! Hitman_Reborn_Volume_01

Volumes: Unknown
Chapters: Unknown
Status: Publishing
Published: Apr 4, 2004 to ?
Genres: Action, Comedy, Shounen, Supernatural
Authors: Amano Akira

Known as "No Good Tsuna," Tsuna has never excelled in sports, school and social life. One day, his life takes a dramatic turn when he meets Reborn, a mafia assassin who shoots him with a Dying Will Bullet. With Reborn around, will Tsuna finally get rid of his undesirable title and become worthy to sit at the head of the Vongola Family?
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty Re: Kateikyoushi Hitman Reborn!

Писане  Megaphy Чет 03 Сеп 2009, 13:53

Почнах я най-после.Ненормална работа не съжалявам, че го направих въпреки, че за сега съм назад.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty Re: Kateikyoushi Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Пет 18 Сеп 2009, 01:48

Е, вече просто не мога да не си преодолея мързела, за да изкажа мнение за новия 258-ми чаптър. Като спойл ще е, защото чаптъра все още не е релийзнат на английски (за 1-ви път чета манга на китайски, бду.)
Spoiler:
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty Re: Kateikyoushi Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Пон 09 Ное 2009, 07:16

Well, пак съм аз. Тук съм за да коментирам последните излезнали чаптъри и някои стари и не чак толкова стари неща, които не са от значение за историята.

Ще започна със старите и не чак толкова старите неща.
Току що установих, че съм пропуснала да прочета 214 чаптър и по някаква случайност реших сега да го прочета.
Общо взето съм тотално разочарована от класацията на героите за 2008-ма. Защо, по дяволите, Тсуна има най-много гласове? Както и да е, не беше особено добра класация. Рьохей отново е пренебрегнат и хич го няма, а Реборн е чак на 9-то място.
Единствените заслужени места според мен в топ 5 са тези на Мукуро (4-то място) и Занзъс-сама (5-то място).
Не, че Хибари не е пич и не е достоен за топ 10, ама 2-ро място... малко е височко. Пък за Тсуна да не говорим.
Хубавото е, че Скуало е на 6-то място, заслужил си го е. В класацията за 2009-та е на 7-мо място, което също е добре. И ми направи впечатление, че Белфегор не се е наредил в "голямата десятка". Мислех, че и той спада към прехвалените. Не, че не си е заслужил славата.

И преминавам към последните излезнали чаптъри.
Oбщо взето съм приятно изненадана поради две причини:
1) Стратегията със box оръжията.
2) Това, че Закуро не беше победен лесно.
И съм разочарована поради 3 причини, отново.
1) Появата на Гамма, не ми е сред любимците.
2) Това, че Торикабуто и Дейзи бяха победени лесно.
3) Продължението на цялата тая клиширана история със 10-тата генерация и предишните генерации.
Първоначално като се разбра, че Тсуна има ръкавици за оръжия като 1-вия Вонгола беше приемливо. След това пък се разбра, че Занзъс-сама ползва два пистолета като втория вонгола. Това беше приемливо, но леко досадно. След това пък се оказа, че Ямамото осъвършенствал техниката на 1-вия носител на Вонгола пръстена на дъжда. Започна да става наистина досадно. След това пък Хибари имал белезници като тези на 1-вия носител на Вонгола пръстена на облака. Идеше ми да отскоча до Япония и да убия авторката на мангата. И като за финал - Кроме имала лещи като на 1-вия носител на Вонгола пръстена на мъглата. А това, че пича с лещите изглежда точно като Мукуро, като изключим това, че очите на Мукуро са 2 цвята, преля чашата. Сериозно, супер тъпо се получи.
И дано най-после Вария да довтасат в Намимори, че Занзъс-сама да може да освободи великия си гняв. И Ямамото да стигне до базата на Вонгола, за да се разбере за състоянието на Скуало.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty Re: Kateikyoushi Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Пон 26 Сеп 2011, 07:54

Мале, от колко време не съм писала коментар тука, направо не е за вярване. Ще се поправи.

Така, да започнем с Шимон арката.
ПЪЛНА БОЗА. Възможно най-малоумната арка от всички. Сякаш авторката е нямала абсолютно никакви що-годе добри идеи и е измислила тая простотия. Всички нови герои бяха изключително дразнещи, а идеята за Даемон Спейд, който е жив 300-400 години, за да си отмъсти, е просто налудничава.
Т'ва с новия вид елементи хич не беше сполучливо, нито пък силите им, като се освободят. И, да, щеше да е по-добре ако се беше оказало, че Йемитсу е убил семейството на Енма. Пълна боза.
А най-бозавото нещо от цялата работа - отмъщението на Даемон. Уж беше ултимейт злодея, който иска да направи фамилията по-силна, като отстранява слабите. До тук добре. Ама цялата тая история за неговата възлюбена мъртва Елена... Оле боже. Добре, че не се проточи по-дълго, щото щях да го дропна.


Ама поне новата Аркобалено арка е страхотна. Най-накрая да разберем нещо за тях. Допадна ми, че ги показаха преди проклятието и много, ама много се смях като Реборн и Скъл се обясняваха колко страхотни са били XD А цуна, Гокудера и Ямамото как си представяха Реборн... icon_lol
Пича, който ги е направил Аркобалено ме радва и искам да разберем повече за него. Нямам търпение да им почнат битките, че да видим кой е представител на Фон :3
Имам чувството, че
1) цуна ще ги пречука всичките
2) всички ще се обединят срещу цуна и ще го пречукат
3) всички ще пречукат пича, който е измислил проклятието.
Аа, да, и ми е страшно интересно за 8-мия елемент и аркобаленото от Vindice.
Общо взето - страхотна арка, с огромен интерес следя мангата в момента.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty Re: Kateikyoushi Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Чет 03 Ное 2011, 10:08

Motherfuckin' wow. Новия чаптър беше меко казано страхотен. Отборите са страхотни, въпреки, че малко не ми се нрави това с Хибари и Фон, ама карай.
Страшно добри битки се оформят и ми е доста интересно дали има други от отбора на Фон и дали Хибари е шефа (не му видях часовника много-много). Жалко обаче, че Йемитсу извади цуна от строя толкова бързо.
Иначе Вария срещу Енма фту! Усещам, че яката ще го пречукат, просто няма шанс момчето. Особено като имат жУвотни и пръстени.
Общо взето, нямам търпение за следващия чаптър. Жалко, че другите отбори не се появиха, щеше да бъде епик.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Kateikyoushi Hitman Reborn! Empty Re: Kateikyoushi Hitman Reborn!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите