Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach

3 posters

Go down

Bleach Empty Bleach

Писане  CriminaL Baby. Пет 10 Юли 2009, 12:18

Bleach Dgns69

Volumes: Unknown
Chapters: Unknown
Status: Publishing
Published: Aug 2001 to ?
Genres: Action, Comedy, Drama, Fantasy, Shounen, Supernatural
Authors: Kubo Tite (Story & Art)

Ichigo Kurosaki has always been able to see ghosts, but this ability doesn't change his life nearly as much as his close encounter with Rukia Kuchiki, a Soul Reaper and member of the mysterious Soul Society. While fighting a Hollow, an evil spirit that preys on humans who display psychic energy, Rukia attempts to lend Ichigo some of her powers so that he can save his family; but much to her surprise, Ichigo absorbs every last drop of her energy. Now a full-fledged Soul Reaper himself, Ichigo quickly learns that the world he inhabits is one full of dangerous spirits and, along with Rukia--who is slowly regaining her powers--it's Ichigo's job to protect the innocent from Hollows and help the spirits themselves find peace.

Adaptation: Bleach
Side story: Bleach Short Story Edition
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Bleach Empty Re: Bleach

Писане  Amane-chan Пет 10 Юли 2009, 12:26

Много хубава манга, обожавам я :yyut: А вайзардите най-накрая се появиха - те откога се бяха наканили... love Старк започна да се бие (миличкия много го мързеше, ама... )
Едит: Аз искам най-накрая да дадат какво става в ХМ и дали Ями ще ги направи на мешана скара всичките


Последната промяна е направена от Amane-chan на Пет 10 Юли 2009, 12:40; мнението е било променяно общо 1 път
Amane-chan
Amane-chan
Терорист

Female
Age : 28
Location : In my invisible jail...^^
Job/hobbies : Songz
Humor : Don't die nee-chan! If you do, who am I going to kill!?
Reputation : 0
Брой мнения : 540
Дата на регистрация : 22.05.2009

Върнете се в началото Go down

Bleach Empty Re: Bleach

Писане  CriminaL Baby. Пет 10 Юли 2009, 12:36

Последните чаптъри бяха повече от неверочтни <3 Наистина се чудех дали Укитаке и Кьораку ще бъдат победени и вече ми стана ясно, за което супер много се радвам. Битката на Сойфон и Бараган беше супер, една от любимите ми за момента. Тази на Халибел и Тоширо въобще ама въобще не ми хареса, супер нереалистично я победи. Ама к'во да се прави, Кубо-сан отчаяно се опитва да запази "добрите" живи.
Както и да е, сега следва зверската Айзен и компания с-у вайзардс битка, имам големи очаквания за нея. Би трябвало да се започне и с битката на Ями в ХМ, почти съм сигурна, че така ще стане. Заради тоя нулев номер Ями започва да ме радва, зверското меле ще става. Има голяма вероятност капитаните, които са в ХМ, + някои други чавета, да станат на палачинки.
Не знам за кой път го казвам, но мангата е много по-добра от анимето. Артът е перфектен напоследък, а и битките са супер изпипани откъм всеки един детайл.
Едни от любимите ми чаптъри са тези за 110 години в миналото. Въпреки, че анимираната им версия е доста забавна, все пак и те са по-добри в мангата. 4-тия такъв чаптър от тоя волюм супер много ме радва, Бякууу <333
Та, по-добре да се спирам до тук, не е добре да се разплямпвам за гореспоменатата персона. Както 'и да е.

От написаното досега би трябвало да се разбира, че просто обожавам мангата. На 1-во място в Топ 5 манга класацията ми е и се съмнявам нещо друго да я измести.
Силно се съмнявам някой да прочете написаното, но просто искам да си излея душата.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Bleach Empty Re: Bleach

Писане  Elune Be Praised* Чет 06 Авг 2009, 01:12

Леле немога да чакам за новия ТТТ
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 31
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Bleach Empty Re: Bleach

Писане  CriminaL Baby. Чет 09 Дек 2010, 22:06

Леле, откога не бях се сещала за мангата... Не съжалявам, че не я четох редовно - имах си натрупани 20-тина чаптъра и добре ми се отразиха.
Новата арка ми е мноого интересна~ Допадна ми това, че всички са по-големи и изглеждат по-различно. Жалко, че шинигамитата надали ще са се променили, но както и да е. Шефката на Ичиго е егати пича, мноу ме радва тая женица, детето 'и също~
А арката с Айзен накрая ми беше адски забавна. Умрях си от смях когато Ямамото викаше на Бякуя, Кьораку и Кенпачи за хаоритата им icon_lol
"A pain in the ass."
"Cheap."
"Stylish?" icon_lol icon_lol icon_lol
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Bleach Empty Re: Bleach

Писане  CriminaL Baby. Чет 03 Ное 2011, 10:17

Мале, от почти година не съм писала коментар и не мога да повярвам.

Фълбринг арката се развива страхотно и доста ми харесва. Жалко, че набързо ги пречукаха "по-дребните риби".
На всички са им доста интересни силите, особено по-новите сили. Фълбринга на Рирука фту :D Тия на Джаки и Гирико също ме радват доста, ама на Тсукишима си е най-велик.
Още като почна и ми беше ясно, че тая работа с Тсукишима не е чиста, и затова въобще не се изненадах. Даже донякъде очаквах най-накрая всички да са срещу Ичиго.
Иначе новия чаптър много ми хареса. Най-накрая да разберем откъде са се взели тия и какво, по дяволите, е станало с тях, че да имат Фълбринг. Миналото на Гирико и Джаки ми се струва най-кофти, ама не се знае. Още не сме разбрали нищо за Гинджо и Тсукишима.
Общо взето, харесва ми как се развива всичко, ама трябваше и повече капитани и лейтенанти да се появят.

П.С. Новата прическа на Бякуя съкс, искам го пак с дълга коса ;/
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Bleach Empty Re: Bleach

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите