Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

+8
Ricchan ^^
Shinshoku
~|~Crazy_kid~|~
Megaphy
CriminaL Baby.
Cocaine`
Plug in,Baby~
Rena-Zlat
12 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Нед 14 Юни 2009, 11:54

буахаха :40:
днес ми беше щастлив ден и реших да надраЗкам Кьо

ъъъ кличето някъде максимум ми отне 2 или 3 часа даже май един беше icon_suprised

ето и оригинал ;)

https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/30cn5sp.jpg
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Вто 16 Юни 2009, 07:03



Последната промяна е направена от Rena-Zlat на Вто 16 Юни 2009, 09:57; мнението е било променяно общо 1 път
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Plug in,Baby~ Вто 16 Юни 2009, 07:59

Да ти кажа,тези са много по-добри от предните и все пак нещо на места светлосенките куцат (Лицето на Юи,по-светлите оттенъци в косата на лилавокоската[забравих й името drop ]и ей такива дреболии) И понеже и ти го каза... Защо имаш две теми??
Plug in,Baby~
Plug in,Baby~
Терорист

Female
Age : 28
Location : Безследно изчезнала...
Reputation : 0
Брой мнения : 507
Дата на регистрация : 09.11.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Cocaine` Вто 16 Юни 2009, 09:14

Кат не искаш да те критикуват, закво пускаш?!
Да призная, по-добри са, но пак не ми харесват много, незнам защо... Устата на Кьо е толкова вдигната, че... Светлосенките съкс... някои де... Очите ми изглеждат изкуствени..
А за Юи, само косата ми харесва... Лицето ми е криво пък за светлосенките.... И очите не ми харесват
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Вто 16 Юни 2009, 09:57

banpaia_hime написа:Да ти кажа,тези са много по-добри от предните и все пак нещо на места светлосенките куцат (Лицето на Юи,по-светлите оттенъци в косата на лилавокоската[забравих й името drop ]и ей такива дреболии) И понеже и ти го каза... Защо имаш две теми??
първата помолих да бъде изтрита^^
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  CriminaL Baby. Вто 16 Юни 2009, 19:14

Well, аз още по скайп казах какво мисля за Кьо - добра е, но и липсват вежди. Съжалявам, но Юи въобще не ми харесва.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Megaphy Вто 16 Юни 2009, 20:22

Слушай ся.. т.е чети де.За светлосенките не ползвай бръш че стават криви на поразия и на нищо не приличат.Ползвай Polygonal Lasso Tool по добре става знам от опит.И като пускаш такива големи неща давай линкове, че не само че разширяват страницата и е гадно ами и не могат да се видят хубаво.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  ~|~Crazy_kid~|~ Сря 17 Юни 2009, 06:57

    На мен ми харесват ^^ Вярно не са перфе , но стават
~|~Crazy_kid~|~
~|~Crazy_kid~|~
Модератор

Female
Age : 29
Location : Някъде из SMent.
Job/hobbies : Doramas, Jpop, Kpop, Tpop, преводи ^^ MV/PV-та. тнт
Humor : ~|~ Винаги весело. С малки изключения xD ~|~
Reputation : 0
Брой мнения : 1716
Дата на регистрация : 19.03.2008

http://www.vbox7.com/user:onimase

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Сря 17 Юни 2009, 07:17

Dark.Soul написа:Слушай ся.. т.е чети де.За светлосенките не ползвай бръш че стават криви на поразия и на нищо не приличат.Ползвай Polygonal Lasso Tool по добре става знам от опит.И като пускаш такива големи неща давай линкове, че не само че разширяват страницата и е гадно ами и не могат да се видят хубаво.

ок ще послушам...ъъъ.. прочета съветите xx
сега се колебая между Ритсу, Мио и Азуса 00
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Shinshoku Сря 17 Юни 2009, 12:51

Юи не ми харесва изобщо, но пък горното синьо-косото или там както е *не съм гледала анимето и няма да го гледам* повече ми харесва...но светлосенките са....много груби....послучай съвета на Ани.

И още нещо,от тук на татък пускай с линкове ако ще показваш такива огромни неща. Ся ти едитнах мненията така че....
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Сря 17 Юни 2009, 16:46

Perverted`Bishop написа:Юи не ми харесва изобщо, но пък горното синьо-косото или там както е *не съм гледала анимето и няма да го гледам* повече ми харесва...но светлосенките са....много груби....послучай съвета на Ани.

И още нещо,от тук на татък пускай с линкове ако ще показваш такива огромни неща. Ся ти едитнах мненията така че....

аз тез светлосенки бая ги обърках drop
кат' ми дойде музата да надраЗкам някой ще пробвам с Polygonal Lasso Tool за тез светлосенки че бая я оплесках с четките icon_lol

май че ще надразкам ритсу утре
101
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Ricchan ^^ Чет 18 Юни 2009, 04:33

Според мен Юи е дооооста по-добре от Кьо... Кьо беше супер преди да я вкараш във Фото=опа - там лично забелязох как на поразия си минава със сенките, веднъж дори не поправи. А трябваше, някои сенки станаха безформени хипер много! Светлосенките в косата има ли смисъл да ги коментирам, та ти дръпна веднъж все едно като с четка и стана мазало... А очите... ми... не са зле, но липсва бялото в тях. Сеш' се? Имаме едно бяло около зениците... ти го нямаш или по-скоро - почва от нищото, а в подножиието на окото всичко е зеница, супер нереално.
Юи само видях картинката, нямам време за клипа, но мисля, че се е получила по-добре, макар и очите малко да са ми странни и там ушите малко ;д

И като за последно... Прерисуването е кофти, пробвай автоорско icon_wink
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Чет 18 Юни 2009, 06:33

аз за тва бялото се сетих след като заснех клипа и го надразках набързо drop
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Ricchan ^^ Чет 18 Юни 2009, 17:02

а, сега видях, ама не се е получило drop Кьо мяза на баница icon_lol

Сега изгледах клипчето на Юи и да, определено се е получила много добре... Мисля, че това, че даден герой не ви харесва не значи, че трябва да флеймите неговата рисунка. Както виждате като фенгърл номер 1 на Кьо, съвсем искрено си казвам, че картинката е боклук и съм обективна.

А за Юи - може би бих променила сааамо миглите /след като изгледах клипа/. Някви мн са дебели icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  HellGirl Чет 18 Юни 2009, 22:25

Наистина Кьо бая си я офъкала със светло сенките, но пък според мен Юи се е получила добре. Може ли скоро да нарисуваш и Мио, мн се кефя на тея клипчета, защото аз съм кръгла нула въс фенарт-а drop
HellGirl
HellGirl
Зарибен

Female
Age : 27
Location : My world~ ;33
Humor : MC Teukie Teukie Lee Teukie! x33
Reputation : 0
Брой мнения : 2150
Дата на регистрация : 18.03.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Пет 19 Юни 2009, 06:40

тоята първа дразканица оцветена с фотошопа беше Тоширо(soo kawaii :yyut: ) и не стана много добре ама реших да опитвам понякога да правя такива неща
и на мен честно казано кьо не ми харесва много ама все някога ще напрая "дъ пърфект" дразканица icon_lol
доколкото до Мио айде ще я дразна малко ама кога ли ще ме отмързи незнам icon_lol
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Пет 19 Юни 2009, 09:31

ето едно 3д ама не стана добре 690

http://prikachi.com/users/zlat12/9k.jpg


Последната промяна е направена от Rena-Zlat на Нед 17 Юни 2012, 11:15; мнението е било променяно общо 2 пъти
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Cocaine` Пет 19 Юни 2009, 09:38

Кфо е тва? Аз от де да знам ти кфо си прайла по него...
А за Тоширо-то - no comment, хипер криви са му линийте....
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Пет 19 Юни 2009, 09:56

ето още едно триизмерно:
клик


Последната промяна е направена от Rena-Zlat на Нед 17 Юни 2012, 11:15; мнението е било променяно общо 2 пъти
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Megaphy Пет 19 Юни 2009, 10:10

Misaki-chwan~ написа:Кфо е тва? Аз от де да знам ти кфо си прайла по него...
А за Тоширо-то - no comment, хипер криви са му линийте....
Ама ти не прочете ли какво ти каза момичето. О.о Пиши какво си правила по тия картинки, че за мен това последното не е твое произведение и пак пускаш картинките големи, хората не са длъжни да ти следят всяко мнение.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Пет 19 Юни 2009, 10:43

окс оправих картинките;) тааа ето още едно ново 3д

подобие на офис icon_lol


исках да бъде като офис ама ме домързя да го правя напълно така че добавих закуска а тва радио го сложих да запълни празното пространство на бюрото пък тва пиано ми изтрови нервите. то докато ги опрая тия клавиши че като го добавих кат го преместих те не се преместиха и трябваше да ги влача до мияното едно по едно >< таз купа ми изглежда естествено за това я сложих а и ме радва ;) незнам ама стола май много много не се личи ><
то аз ги правя набързо набързо само за дисковете исполвах няколко шаблона drop
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Cocaine` Пет 19 Юни 2009, 11:45

Мхм, офис със пиано, oh yeahz. И със ядене и със 100 такива...
Ноо или аз съм тъпа, но ОТНОВО не разбирам ти кво си прайла, най-добре е да даваш картинката, от която започваш да работиш...


И тва... "драЗкам" ме дразни, seriously..
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Shinshoku Пет 19 Юни 2009, 12:47

ъъъъ....това с Тоширо и преди си го пускала и преди съм казвала че не става...
Що се отнася до другите....добри са но съм объркана....какво е правено по него? ти ли си ги правила или си ги обработвала/....
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Rena-Zlat Пет 19 Юни 2009, 13:01

Perverted`Bishop написа:ъъъъ....това с Тоширо и преди си го пускала и преди съм казвала че не става...
Що се отнася до другите....добри са но съм объркана....какво е правено по него? ти ли си ги правила или си ги обработвала/....

ами тия 3д-то съм ги правила аз само тва с дисковете едно момче мие помогна за самото създаване на обектите drop
Rena-Zlat
Rena-Zlat
Терорист

Female
Age : 26
Location : Wonderland
Job/hobbies : Photography, Guitar, Drawing
Reputation : 0
Брой мнения : 892
Дата на регистрация : 12.02.2009

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Shinshoku Пет 19 Юни 2009, 13:18

При това положение-Браво!
Не си падам много по тоя тип 3-Д,но определено са добри...
По-скоро ми прилича на 3-Д от игрите,но да...първото с дисковете е яко *въпреки че има трябваше време да го усмиля* и последното..нз с какво ги правиш,но....
ако можеш да правиш човешки фигури пробвай и такова =)
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD Empty Re: Правя глупости с фотошопа, драЗкам и заснемам xD

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите