Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

+13
CreepyDoll
Rina♥_♥Shiki
sunshine_star
Comma.
Shadowplay
Ricchan ^^
neli4ka
black_warrior
Koufuku ;3
Shinshoku
Façade
Little.Vampire
Enery
17 posters

Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Enery Пет 08 Май 2009, 21:42

Тъъъ.. С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?
В смисъл, да се ожените за него, или просто да съжиталствете. Без много перверзни и извратени коментари, разбира се.

Моя отговор:

Ayase от Chaos;Head, допада ми като характер. Пее и мисли много странно. Спокойна е и говори поетично, какво друго мога да желая?
Честно, бих се оженила за нея! Ще си говорим като първите наркомани, спокойно, та преспокойно. Ще ме научи да боравим с някой друг меч от тия кибернетичните. Ще ми помага с музиката. Супер живота ще е.
Мечти, мечти, ех.. мечти!
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Little.Vampire Съб 09 Май 2009, 15:29

Ами...ъъъ... то май стана ясно...
НАРУТО - КУН!!!!!!!!!!!!!!!!!
Изпълва ми животеца! Идеалната ми половинка! Покрива всичките ми критерии. Забавен, лигав, перверзен, силен, на много пъти изтъпява, рус, синеок... Абе всичкото му! Вече съм ни планирала целия живот... още малко и ще го има черно на бяло... фик... Жалко, че е в Аниме... а не живичък... icon_sad
smile
Little.Vampire
Little.Vampire
Модератор

Female
Age : 29
Location : Unknown
Job/hobbies : Goth & Vampires
Humor : Може ли да вечерям с теб?
Reputation : 11
Брой мнения : 2313
Дата на регистрация : 07.11.2008

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Façade Съб 09 Май 2009, 16:00

Много мислих по въпроса/тези,които ме познават знаят,че ми е много трудно да избера icon_lol /
..И накрая избрах Усаги-сан от Junjou Romantica.Това беше шокиращо,нали?Ама ака като го погледна рой ев идеален.Ще се кексваме на лягане и на ставане,не е подреден,хубава работа,хубав приятел..Кво повече му трябва на човек като мен icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Shinshoku Съб 09 Май 2009, 20:03

Дълго и широко мислих по въпроса.Казвах си "Не мога само за 1!!!" icon_lol
Но накрая стигнах до извода, че колкото и да го овъртан...колкото и любимци да имам момиче и момчета (а те са само 7-8) Дей ще ми е винаги Номер 1! icon_lol Това е! Не мога да го заменя за нищо! Ако не за него, та за кого друг? *е да Ая-тан, но той не ми е толкова на дълбоко колкото Дейдара*...
Колкото и да не харесвам, анимето НАРУТО, винаги един герой от там ще ми е 1-ви на сърцето!

IT`S DEI MAN! <3
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Koufuku ;3 Нед 10 Май 2009, 06:29

Мисля че стана ясно - Саске кун! love
Винаги си разговаряме,купува ми каквото искам.Човека си е мн добър като мен.Има черни очи като нощта free .
Изобщо той е моя човек 22
Koufuku ;3
Koufuku ;3
Зарибен

Female
Age : 26
Location : Стара Загора
Job/hobbies : Eating cookies and listening to music. ^^
Humor : Aaaawwwww yyyyyeaaaaaaaa !
Reputation : 1
Брой мнения : 2056
Дата на регистрация : 27.05.2008

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  black_warrior Нед 10 Май 2009, 09:49

Ами, искам Икто-кун! Той е толкова потаен по ...котешки :icon_bigrin: icon_redface :yyut:
black_warrior
black_warrior
Терорист

Female
Age : 26
Location : нейде из небето:)
Job/hobbies : killer
Reputation : 0
Брой мнения : 392
Дата на регистрация : 07.03.2008

http://www.vbox7.com/user:nightwish3197

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  neli4ka Сря 13 Май 2009, 09:07

Тъй като и Какаши и Канаме са мн секси и аз съм се побъркала и по двамата напоследък, в първия момент щях да избера някой от тях (или и двамата). Но тъй като говорим за цял живот, а не за годинка-две забавление, реших да се позамисля. От женките в анимета на сърце ми лежат само Рука, Конан и таз сладка Мария Куренай... А от момчетата-Какаши, Канаме и май друг няма... е, може би Гаара. Ии.. нз. Май с Рука бих живяла. Много е сладка, лоялна е, добра приятелка, влюбена съм в косата й, с нея няма опасност да умра внезапно и неочаквано, тя е вампир и следователно и тя няма да умре... Ще си живеем чудно love Колкото до мъжката част-с Канаме не става, щото той все ще е зает с нещо, Какаши, с него никога няма да ми е спокойно, а Гаара, нали е Казакаге и мн работи... Абе, те дори за съквартиранти не стават, щото са мн заети и тримата.
neli4ka
neli4ka
Терорист

Female
Age : 29
Reputation : 0
Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 09.04.2009

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Ricchan ^^ Сря 13 Май 2009, 11:55

Моят отговор ще ви изненада сигурно, но не е "ОМГ НАО" "КЯЯЯЯЯ КЬО!!!!1211!" и т.н.

Избирам Огиуе. Отаку като мен, готин пич като мен XD, забавна като мен XDD АБе страхотен човек е, но най-важното перверзна и гледа аниме! icon_redface Единствено не удобрявам, че рисува яои и е върла фенка, но за цял живот все някога ще успея да я вкарам в правия път icon_lol Ще бъде забавно да гледаме заедно юри icon_lol

Отделно, че като си хване косата на две опашки, сложи очилата и заприлича на moe ми се подкосяват кракатаicon_lol Мдааа, искам я за жена, незабавно! icon_lol Тя ми Е жена де, донт тъч icon_wink
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Shadowplay Сря 13 Май 2009, 15:27

Фай от Tsubasa Chronicle, определено. Може двамата двамата да сме пълни противоположности, но все пак искам да бъда с него докато не стана сбъчкана като стафидка. Толкова лигав, забавен и приятелски настроен, макар че винаги знаеш че си има някаква човръчкаща тъмна мистерия около него. Иии също така, като го видиш ти се иска да му се метнеш на врата и да му приложиш гооляма мечешка прегрътка /в резултат на която ще има две-три счупени ребра XD/ Извод: Fai is absolute epic win <3
avatar
Shadowplay

Female
Age : 30
Location : City of Delusion
Humor : Bang bang.
Reputation : 0
Брой мнения : 45
Дата на регистрация : 02.05.2009

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Comma. Пет 02 Апр 2010, 08:51

Икуто ;3 или трите мацки в едно от K - ON =DDD :yyut:
Comma.
Comma.

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 121
Дата на регистрация : 30.03.2010

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  sunshine_star Пет 02 Апр 2010, 08:58

С Азуса от К-ОН или с Сакура :D
sunshine_star
sunshine_star
Терорист

Female
Age : 25
Location : Хасково
Job/hobbies : books... writing...
Humor : 3in1 без нескафе ;3
Reputation : 1
Брой мнения : 202
Дата на регистрация : 26.07.2009

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Гост Чет 27 Май 2010, 19:39

Пред голяма дилема ме поставяте, дюх.
Навярно Misaka. И не защото съм сластолюбив и обичам да я гледам по доужини, (добре де обичам ;/) а просто, защото по този начин няма да ми се налага да плащам ток.

Като оставим сиромашките проблеми настрана може би Karisawa Erika. Рядко се среща героиня с толкоз интересен керъктър.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Rina♥_♥Shiki Сря 21 Юли 2010, 19:47

От момичетата(тва е лесно)мисля че ще ми бъде добре с Аму и Утуй(мисля че така се казваше блондито).
От момчетата си имам толкова кандидати :getr: .Много се двуомя между Иктоу-кун и Тадасе-кун,но реших да избера и двамата.А Хикару и Каору за някой друг път. 🇸🇸
Rina♥_♥Shiki
Rina♥_♥Shiki

Female
Age : 27
Location : Iн тhe shиt
Job/hobbies : Чаткане на клавиетурата
Humor : Остай ме на светлина и си мъртъв
Reputation : 0
Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 16.07.2010

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  CreepyDoll Пет 20 Авг 2010, 03:29

От момичетата може би Акашия Мока, а от момчетата определено Гаара mili ochichki
CreepyDoll
CreepyDoll

Female
Age : 28
Location : Сунагакуре
Reputation : 0
Брой мнения : 11
Дата на регистрация : 20.08.2010

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Ronrinesu Съб 11 Сеп 2010, 20:09

Бих изнасилила Бя. Всъщност бих го изнасилила многократно. XD И всеки път като се сетя за него и ми се прияждат ЧЕРЕШИИИИ! Соу определено него си избирам. Той ми е сред първите места в харема. Всъщност май си поделя първото място с Неджи.
Ronrinesu
Ronrinesu

Female
Age : 29
Location : Градът на липите
Job/hobbies : Китайска императрица
Reputation : 0
Брой мнения : 114
Дата на регистрация : 09.09.2010

http://forest-goddess.deviantart.com/

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  cool cheryll Вто 26 Окт 2010, 03:41

Хм... да помисля малко... Но първото име, което ми идва веднага наум, е Итачи . По-възрастен, по-зрял, да речем от брат си... Защо ли не е реален? Само колко неща бих могла да му направя! icon_redface
cool cheryll
cool cheryll

Female
Age : 40
Location : Earth
Humor : ...
Reputation : 12
Брой мнения : 127
Дата на регистрация : 22.10.2010

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  philosopher Сря 17 Юли 2013, 20:45

Little.Vampire написа:Ами...ъъъ... то май стана ясно...
НАРУТО - КУН!!!!!!!!!!!!!!!!!
Изпълва ми животеца! Идеалната ми половинка! Покрива всичките ми критерии. Забавен, лигав, перверзен, силен, на много пъти изтъпява, рус, синеок... Абе всичкото му! Вече съм ни планирала целия живот... още малко и ще го има черно на бяло... фик... Жалко, че е в Аниме... а не живичък... icon_sad
smile
И аз тъй искам..ако беше реаленн love  искам да сме си нещо като съквартиранти, знам че си харесва Сакурка така че няма да се женим за него icon_lol но е ИДЕАЛЕНН tooth
philosopher
philosopher

Female
Age : 35
Reputation : 0
Брой мнения : 13
Дата на регистрация : 17.07.2013

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  PenPen Чет 18 Юли 2013, 16:57

със сите яки аниме мацки
PenPen
PenPen

Male
Age : 30
Reputation : 6
Брой мнения : 48
Дата на регистрация : 29.06.2012

Върнете се в началото Go down

С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си? Empty Re: С кой аниме герой бихте искали да прекарате остатъка от живота си?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите