Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHOGUN

+16
Mad.Soul
{Bloody.Rose}
CriminaL Baby.
LiДо4o_O
c0lourblind-
Plug in,Baby~
Shivers
Elune Be Praised*
Drama.Queen
Cocaine`
Ricchan ^^
Megaphy
luddd1988
Blackie.
Enery
Façade
20 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

SHOGUN Empty SHOGUN

Писане  Façade Съб 21 Мар 2009, 11:21

SHOGUN Shogun-issue-01
Формат: А5
Корици: 250 гр., мат
Хартия: бял офсет, 90 гр.
Страници: 176 (14 цветни)
Коли: 11
Цена: 5.99 лв.

Това е първата манга колекция в България. Посветена е на отдавна оформилото се у нас аниме и манга общество, което с нетърпение чака да се появи подобно специализирано издание на книжния ни пазар.

Не всички заглавия, които ще откривате в тази поредица, са създадени в Япония - голяма част от тях са с различен произход - Китай, Франция, Испания, Италия, Белгия, САЩ, България... Години наред мангата се смята за продукт единствено на японски издатели, докато всъщност върху основата на това японско изкуство много автори по цял свят доразвиват собствените си търсения, за да създадат нова форма комикси. С това и самият термин “манга” придобива международно измерение и развитие и днес вече бележи течение на различни издатели от цял свят.

SHOGUN е преди всичко среща на художници и любители последователи, изразяващи се чрез средствата на мангата, оформила и подхранваща тяхното въображение!
Във всеки свой брой списанието ще предлага най-малко четири завладяващи истории от шонен, шоджо, джосей и сейнен аудиториите.

Търсете на вестникарския пазар от 19~20 март!
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Façade Съб 21 Мар 2009, 17:25

Леле,удар щях да получа като я видях!Направо гледам и се чудя дали не халиционирам.Ама като се приближих до мястото се оказа истинско~
Добре,че баба е добра душица(да бе) и се съгласи веднага(не точно) да ми я купи.
Първите няколко чаптъра,които са сложили може да не са първа интересност,но все пак - манга.

пП.Ако е по идея на Анимес-бг,признавам,че не са започнали мн добре,а уж...(айде да не продължавам) icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Enery Съб 21 Мар 2009, 17:51

Тфаа.. 6 кинта! Тия са болни! Ама утре ще проверя от де да си купя. icon_lol
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Blackie. Пон 23 Мар 2009, 15:16

Когато я видях в един магазин, направо се побърках от кеф и ест, накарах тате да ми я купи. icon_lol

П.П. Пича от втората глава е голям кретен icon_lol
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  luddd1988 Пон 23 Мар 2009, 17:56

Много добра, B.B.PROJECT (BABY PROJECT) е зарибителна работа :) 👍 Евалата whistle

П.П. : Пича от втората глава Франк Льоклерк е ебати газето само че :icon_bigrin: Достойният наследник на Sanji от One Piece.
luddd1988
luddd1988

Male
Age : 36
Location : Sofia
Job/hobbies : Student
Humor : A lot :))))))))
Reputation : 0
Брой мнения : 33
Дата на регистрация : 03.03.2009

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Megaphy Пон 23 Мар 2009, 18:21

Пфуу доживях и аз тоя момент.В тоя прост град едно Браво не кожеш да си намериш пък за това силно се съмнявам да го открия лесно.Трябва да си завлека задника до мола евала, че го построиха.Още по-лошото е, че фамилията е в криза и не знам от къде ще ги изсера тия 6 кинта.
Едит:Влязох в форума на списанието и разбрах как стоят нещата.Ще се гръмна от кеф мамка му!
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Enery Пон 23 Мар 2009, 19:34

Купих си го, мамка му! Първата манга е копие на Наруто icon_lol Втората и Третата радват, а последната ми мяза на Аватар icon_lol
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Ricchan ^^ Пон 23 Мар 2009, 19:40

ОМГ! Утре първата работа след даскало да си търся Шогун в града love love love

edit: Знаех си, че на най-богатата будка в града ще я има ^^ Прочетох първата в час по БЕЛ, тая ми се разбуча, че чета комикси, а не слушам за фейлетоните на Калеко, но както и да е... Втората съм в началото още, но мн ме радва :D Ще видя и другите и ще кажа мнение и за тях ^^ А, да, първата ми беше скучна icon_lol Сми, тъпо беше, само успя да ме разсмее на места, напомня ми на Алхимика, но по тъп начин, артътми е грозен, особено момичето - сякаш лицето и деформирано smile
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Megaphy Вто 24 Мар 2009, 12:43

Само аз ли още не съм си го купила. icon_sad Гледах на поне три будки около блока, а другите са чак в града.Питам аз за Шогун и ония бабки ме гледат и ми се чудят дали съм в час.Ще трябва да търпя до четвъртък....
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Ricchan ^^ Вто 24 Мар 2009, 17:30

Абе всичко живо хареса последната манга, само аз ли не icon_lol Явно просто не си падам по този стил... Хареса ми само мъжа с дългата коса... дори за момент се кеффих на това колко е "красивА" drop Но както и да е :D
Любима ми стана Baby project, Kairi също я чакам, както и All in от 2 брой ^^

пп: Правя темата важна!
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Façade Вто 24 Мар 2009, 17:59

Не си само ти,ако става въпрос за последното.И на мен изобщо не ми хареса,а оная от първата ми замяза на Уинри icon_lol
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Ricchan ^^ Вто 24 Мар 2009, 18:33

Не смей да я сравняваш с Уинри >_< Имат общи черти, но тази Гуени е просто грозно нарисувана >_<

радвам се, че не съм сама запоследната манга
drop
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  luddd1988 Вто 24 Мар 2009, 20:32

Последната бе много кратка и бе нещо като спойлер.Смятам че от другия път ако и пуснат повече материал може да се окаже интересна.Kairi не е моят стил манги ... а B.B. Project е тоталният хит.Първата глава бе доста посредсвена,нагледахме се на подобни icon_wink
luddd1988
luddd1988

Male
Age : 36
Location : Sofia
Job/hobbies : Student
Humor : A lot :))))))))
Reputation : 0
Брой мнения : 33
Дата на регистрация : 03.03.2009

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Megaphy Сря 25 Мар 2009, 12:54

Днеска как гадно ми се размина.Минавам аз покрай една от будките около блока и питам.Оказа се, че има, но аз нямах пари.Трябваше да изпратя братчед ми и казах да ми го запазят.После като отидох бяха заторили. :/ Но утре със сигурност ще си го купя!

Едит:Купих си го.Пен Драгън малко детински ми се стори (на мен пък не ми мяза на Наруто), историята нищо особено, но все пак ми е интересно какво ще се случи нататък.Бейби проджект си е истинския хит много готино.Кайри се състоеше само от мляскане - не ми хареса.Вайроцана ми хареса арта е супер сладък и особено си харесах момъка с конската опашка.Друг е въпроса, че историята хич не ми се връзва.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Cocaine` Пет 27 Мар 2009, 14:15

Зех си гоо, зех си гоо ^_^
Четох малко още по пътя ся още чета ^^
Мн се радвам, и то ме радва , ахаха
icon_lol


Последната промяна е направена от Cocaine` на Пет 23 Сеп 2011, 15:35; мнението е било променяно общо 1 път
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Cocaine` Сря 08 Апр 2009, 16:10

Мен пък най много ме израдва Кайри. И тая последната не беше никак лоша, забравих 'и името..


Последната промяна е направена от Cocaine` на Пет 23 Сеп 2011, 15:36; мнението е било променяно общо 1 път
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Drama.Queen Съб 11 Апр 2009, 14:43

Хмм ... Baby Project беше най - доброто icon_wink Другите ме дразнят .. особено Каири ... тъпа работа, последното обаче, също ми харесва, а ако заменят Пен драгон със All in, което ще се види във втория брой, ще е супер, защото историята и арта са супер яки ^^

Ъъф, айде някой да ме светне, кога ще излезе второто .. мисля, че трябва да е някъде около 20 април... ама не съм много сигурна ...

Бтв, арта не е много куц, само Каири ме дразни и от история и от арт ... пхъх, тъпа работа .. много трудно се чете .. като ще правят манга да я правят като хората! ЗА какво е от ляво на дясно ... то ми уби всичкото щастие, едва го прочетох докато го свикнах от къде на къде да го чета ... icon_rolleyes иначе като за пръв опит не беше зле... icon_smile

Бтв, сега като съм тръгнала Ваирокана има убийствен арт, и дано да го продължат :)

Иначе, да ви кажа, че ще редуват заглавията ... Надявам се обаче да се откажат от пен дракона и да го заменят изцяло с All in love love love Ааах, Покер ... nice love
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Ricchan ^^ Съб 18 Апр 2009, 18:14

Само Пенчо ще редуват.
И да, към 20-и трябва да излезе...
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Ricchan ^^ Пон 20 Апр 2009, 07:38

Излиза официално на 23-и (четвъртък), нямам шибано търпение :dancing:

SHOGUN 2ziv7h3
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Ricchan ^^ Чет 23 Апр 2009, 10:28

Сиктир гишек, аз ли съм първата купила го? icon_lol Взех последното от моята вярна будка до туризма и вече прочетох All in и Kairi, другите две пазя за по-късно. С всичката тази терминология за покера мнооого се усуках, но иначе мн ме радва icon_lol Засмях се на глас като Тома каза, че е Жерар и мацката го изгледа тъпо smile smile smile
А Каири официално ми е тъпо, струпаха баси "драмата" в една глава, едва ли не насилено и супер набързо, мн плоско поднесена. Да не говорим, че артът е супер мизерен drop Толкоз ли няма по-хубави драми out there? drop

Ще излязат и самостоятелни манги: Shin и още една, първите томове, трябва да разуча кога и защо. Като фен, сигурно ще ги взема, пък по-нататшните томове - вече ако ми допаднат самите манги...
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Cocaine` Чет 23 Апр 2009, 10:57

Утре със Сиси-чан ще обиколим центъра за тва нещо =D Корицата рулз! Нямам търпение да го имам! icon_lol


Последната промяна е направена от Cocaine` на Пет 23 Сеп 2011, 15:37; мнението е било променяно общо 1 път
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Ricchan ^^ Чет 23 Апр 2009, 12:21

Буахахаххаха, насрала съм се от смях на BB Project, адски се забавлявах докато четях hotl Мегуми е страхотна love особено пика й отначало, лелеееее love Ако беше от японец, можеше и аниме да има >_<

Хрис: Офф стига, че още повече нямам търпение да си я купя. love icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Drama.Queen Чет 23 Апр 2009, 14:09

Първа дрънци, аз излязах в 6.10 от нас и обиколих квартала докато го намеря ... и на всичкото от горе стигнах и на време в даскало icon_lol

Каири наистина е ужасно досадно, All in е страхотинско, както и B.B Project и Vairocana. Дракона или Драгууна, или там каквото беше и то е плоско ... а искам Шин - то е яко .. само по картинката си личи ... love love love ДА не говорим, че ще е войн с меч .. точно по моя вкус, и на всичкото от горе и ще е обладан от някакъв демон ( тоо~ сега факта, еч е бил прост грънчар не му пречи да е стане готиняга icon_lol )

ПП: Аз ги изчетох всички ... LOL и сега няя какво да правя до като излезе новия брой icon_lol
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Blackie. Чет 23 Апр 2009, 16:17

В 7:36 си купих втори брой и както очаквах, беше единствен в цялата община.
All in е страхотна, с нетърпение очаквам следващата глава от тази манга, както и продълженията на B.B.Project и Vairocana, които също ми станаха доста интересни. А що се отнася до Kairi... голяма боза ми е...

love Бтв на Мегуми много й се радвам, голям е сладур и как само нервира Франк icon_lol
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Ricchan ^^ Чет 23 Апр 2009, 17:24

Долу ръцете, Мегуми е моя! lol...

Шегата настрана, верно е супер готина, напомня ми Кьо като дразни Томоя icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

SHOGUN Empty Re: SHOGUN

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите