Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuroshitsuji

+15
nendi_chan
noxita
black_warrior
Vampire_Love
~|~Crazy_kid~|~
Elune Be Praised*
ton4encento
Façade
Cocaine`
Ricchan ^^
Shinshoku
Drama.Queen
The Black Rose
teri_san
{Bloody.Rose}
19 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  nendi_chan Вто 19 Яну 2010, 08:53

Анимето е страхотно 368 Грел с неговите ножички на смъртта напрао рулираа hotl Себастиан с оная монахиня ме събори на земята от смях smile Оная червенокосата прислужничка има готино миналоо :icon_headbang: и хубави очии icon_lol Оня Фини е голям сладур (въпреки че тругно бих познала пола му ако го гледам само в лице... icon_lol ) Иии моя No1 любимец - Undertaker! А като го натопих в оня пясък, където било приятно влажно hotl Не, не, анимето няма грешка - ВЪРХА е!!!
nendi_chan
nendi_chan
Терорист

Female
Age : 28
Location : I'm assassin... It's natural not to tell you where I am
Job/hobbies : ...
Humor : JUST STOP THE FUCK BOTHERING ME, YOU JERK *picks up the gun and shoots the poor man* That's better^^ *then continues watching Lucky star*
Reputation : 0
Брой мнения : 203
Дата на регистрация : 08.05.2009

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  wawichan Вто 22 Юни 2010, 17:21

Анименцето си заслужава да се гледа дори само заради Себастиан XD Втори сезон не ми вдъхва доверие. Новия бътлър изглежда много страшен XD Но ще се види..
wawichan
wawichan

Female
Age : 33
Reputation : 0
Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 22.06.2010

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  Katinkka Пон 28 Юни 2010, 19:10

StaLkeR:: написа:
а Grell is one HELL of a Shinigami smile
yeah icon_lol
Много ми допадна.. Sebastian също не е зле, ама не ме кефи толкова
Анимето е просто страхотно :3 Има страхотна заинтригуваща и интересна история. Демон, ангел, шинигами.. <3
Харесвам анимета с такива герои.. с мистерия и комедия.. <3 До 10-ти епизод не мислех, че ще ме грабне особено, но просто края ме довърши <33 Как успяха да прекратят историята по такъв начин.. не е истина просто. Само имам една забележка:
Spoiler:
Тъъ останалото си беше на място.. музиката беше много добра през цялото аниме.. опенинга е много завладяващ :3 Ендинга.. първия ми хареса, а втория не ми допадна много. Aрта беше на страхотно ниво, а героите страхотни :3
Хмм.. друго нямам да кажаа ~
10/10


Последната промяна е направена от Katinkka на Чет 19 Май 2011, 17:00; мнението е било променяно общо 1 път
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  Katinkka Вто 20 Юли 2010, 00:37

Аааах.. Grell е във втори сезон :3 И Себастиан. Много са забавни кат са заедно icon_lol
Баси шинигамито е тва :3 Просто е страхотен.
Колкото до втория сезон.. много искам да знам какво стана с душата на Ciel.. имам някакво подозрение, че те просто се върнаха малко по-рано и разказват още за наще герои? Много искам да знам какво точно е. Искам да знам и какъв край ще има :3 Дано да е добър като на предния сезон.
Колкото до епизода.. много ми хареса :3 Може би щото видях Grell? Много е забавен тоя ;3 Кви пози правеше за снимка icon_lol
Историята за сега е интересна и някак много прилича като на предния сезон.. само дето са други случаи. Много искам да се засекат двете семейства и двата демона <33 А това май ще стане в следващия епизод? дано! Нямам търпение :3 Дано и да излязат субове, че групите дет го субват се бавят доста. Искаше ми се да успявам да изчакам Шинсен, ама аз си знам, че това няма да стане icon_lol

Е.. чакам следващия епизод ~
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  Shinshoku Чет 06 Окт 2011, 17:51

Преди около месец завърших 2-я сезон и въпреки че доста хора харесват втория аз си оставам с мнението че първия повече ми хареса.
Като цяло 2-я сезон не беше зле tbh, но го доизгледах с мъки. Ако не беше Алоис едва ли щях да го догледам woot.
Неговия типаж на герой адски много ме радва.
Само не мога да разбера какво толкова му се хвърляха на неговия иконом. Арта му като начало изобщо не е атрактивен а героя му всъшност ме дразнеше потоянно. Но както и да е.
Мангата си е най-добре imo.
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  Drama.Queen Чет 06 Окт 2011, 18:13

Shinshoku написа:Преди около месец завърших 2-я сезон и въпреки че доста хора харесват втория аз си оставам с мнението че първия повече ми хареса.
Като цяло 2-я сезон не беше зле tbh, но го доизгледах с мъки. Ако не беше Алоис едва ли щях да го догледам woot.
Неговия типаж на герой адски много ме радва.
Само не мога да разбера какво толкова му се хвърляха на неговия иконом. Арта му като начало изобщо не е атрактивен а героя му всъшност ме дразнеше потоянно. Но както и да е.
Мангата си е най-добре imo.

Напълно съм съгласна! Края беше от глупав, по - глупав! Няма какво друго да допълня, защото Ради си го каза ...
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  Sierra. Пон 27 Фев 2012, 13:50

Може ли да ми кажете от къде гледате епизодите? за сега съм намерила само 5 епизода и 3 съм изгледала в вбокс-а ако ми кажете от къде мога да изтегля и останалите ще съм ви много благодарна :333



44
Sierra.
Sierra.

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 8
Дата на регистрация : 27.02.2012

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  Drama.Queen Пон 27 Фев 2012, 18:18

Разгледай замунда тук

мисля, че няма бг събс. Принципно не използвам такива и ако ти трябват си нямам и на идея от къде можеш да си дръпнеш.
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  Sierra. Съб 24 Мар 2012, 13:03

Drama.Queen написа:Разгледай замунда тук

мисля, че няма бг събс. Принципно не използвам такива и ако ти трябват си нямам и на идея от къде можеш да си дръпнеш.

Аригато , free аз също не използвам бг субтитри просто не намирах анимето :3 44



love





Sierra.
Sierra.

Female
Age : 26
Reputation : 0
Брой мнения : 8
Дата на регистрация : 27.02.2012

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  Blood.girl Пон 16 Апр 2012, 07:35

Уникално аниме ;д..
Елизабет ;д тормозеше Сиел през цялото време ;д 29
Втория сезон завърши многоооооо забавно ;д сега вече има два демона - Сиел и Себастиан ;дд, но с малката подробност, че Себастиан ще е иконом на Сиел . . . ЦЯЛА ВЕЧНОСТ 64
Blood.girl
Blood.girl

Female
Age : 25
Location : Пловдив
Job/hobbies : обожавам да чета фантастика както и приключенски книги. Тренирам гимнастика. Ходя и на училище ;ддд
Reputation : 0
Брой мнения : 21
Дата на регистрация : 18.02.2012

Върнете се в началото Go down

Kuroshitsuji - Page 2 Empty Re: Kuroshitsuji

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите