Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Emperor's New Groove

4 posters

Go down

The Emperor's New Groove Empty The Emperor's New Groove

Писане  Façade Чет 06 Ное 2008, 05:32

The Emperor's New Groove Emperorsnewgroovedvdcover
## Заглавие на Английски: The Emperors New Groove

## Заглавие на Български: Уолт Дисни - Омагьосаният император

## Сезон: 1

## Епизод: 1

## Жанр: Друг

## Държава:: САЩ

## Година: 2000

## Дължина: 1:15:00

## Субтитри: BG Audio

## Резюме: Историята ни запознава с Кузко - млад и увлечен във властта си император, който мисли само за себе си и как той да е добре. В това време из владенията му бедните селяни биват лишавани от плодовете на своя труд. Но това всякаш не му стига и един ден той вика при себе си отговорникът за селото. Добрият Пача. Императорат обаче има за него не толкова добри новини. Кузко заява в прав текст, че ще срути селото и на негово място ще построй голям център за развлечения, наречен „Кузкотопия”. Разочарован и покрусен от това Пача си отива с въпроса „Какво да каже на селяните?” Но не щеш ли същия ден злата и забавна с изблиците си прислужница на краля е уволнена от него. Докарана до ярост от Кузко, тя и нейния не особено умен слуга Кронк решават да убият Кузко. Но нещо се обърква. На вечерята в която Кузко трябвало да бъде превърнат в мъртвец, той е превърнат в...лама. Изма заповядва на Кронк да го довърши и той решава да го хвърли в реката. Но нещеш ли малкото сърце на големия слуга на Изма се смекчава и той решава да не го хвърля в реката. След като обаче го изпуска от непохватност чувала с ламата-император пада в количката на покрусения все още от решението на краля Пача. Така когато Пача открива говорещия ламовиден Кузко в количката си той решава, че това е идеална възможнаст да промени мнението на император Кузко. Двамата потеглят на пътешествие обратно към замъка. Пътешествие, което е изпълнено с много перипетии и забавни ситуации. Дали ще успее Кузко да се спаси и ще промени ли решението си? И какво ще стане когато Изма научи, че Кузко не е много...мъртъв? Всичко това и още ще научите само ако гледате това невероятно приключение, с което Дисни оправдаха очакванията на феновете на качествената анимация.
Мога да кажа че това е моят любим анимационен филм. Изпълнен с много смях и с много поучения той ни показва какви не трябва да бъдем.
Озвучен с гласовете на Дейвид Спейд(Кузко), Джон Гудман (Пача) и Ърта Кит (Изма), той е една от най-забавните комедии изобщо. Великолепно филмче на Дисни, което не трябва да пропускате.
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

The Emperor's New Groove Empty Re: The Emperor's New Groove

Писане  Blackie. Чет 06 Ное 2008, 14:18

:dancing: СУПЕР яко филме! Едно от любимите ми е и мн се смея на него! smile

Бях пуснала тема за него , но не на правилното място, истрих я icon_smile
Blackie.
Blackie.
Зарибен

Female
Age : 28
Reputation : 2
Брой мнения : 2652
Дата на регистрация : 25.03.2008

Върнете се в началото Go down

The Emperor's New Groove Empty Re: The Emperor's New Groove

Писане  Megaphy Пон 15 Дек 2008, 20:13

А стига бе не очаквах такава тема.Ама иначе това филмче рулз любимата ми анимация е.Колкото и пъти да го гледам се хиля кат изкуфяла. :crazy2:
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

The Emperor's New Groove Empty Re: The Emperor's New Groove

Писане  Nessie Сря 19 Авг 2009, 05:46

То и аз съм голямо бебе, ама тва ме разбива. hotl Много му се кефя на оня Кронки и на оная дъртата. :icon_bigrin:
Nessie
Nessie
Терорист

Female
Age : 104
Humor : xDDD
Reputation : 0
Брой мнения : 568
Дата на регистрация : 13.10.2008

http://spam-heaven.forumotion.com/

Върнете се в началото Go down

The Emperor's New Groove Empty Re: The Emperor's New Groove

Писане  Façade Сря 19 Авг 2009, 06:03

Ооо, дъртата рулз! smile Особено в палатката, когато Кронки я събуди!
`Чукундур!` FTW!
Façade
Façade
Ретард

Female
Age : 28
Character : Insane, Pervy ,Yaoi Lover, Dreamer
Reputation : 1
Брой мнения : 4937
Дата на регистрация : 05.02.2008

Върнете се в началото Go down

The Emperor's New Groove Empty Re: The Emperor's New Groove

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите