Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyo Hitman Reborn!

+9
skindrawer
Megaphy
Shadowplay
CriminaL Baby.
Shinshoku
Façade
Cocaine`
Shivers
RealizeR
13 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Shinshoku Сря 22 Юли 2009, 21:54

Рисунките рулз icon_lol Месото двойно повече icon_lol И да "Don`t mess with Xanxus`s meat, or you`ll die..." icon_lol

Spoiler:



аааа изтеглих си тея епове и ти казвам на всеки час си ги пусам и се хиля като ненормална icon_lol icon_lol

Накрая горкия Xanxus така и не можа да се наяде човека icon_lol За това и Jill-sama си отиде толкова бързо. Шефа беше гладен! icon_lol


Последната промяна е направена от Perverted`Bishop на Сря 22 Юли 2009, 21:58; мнението е било променяно общо 1 път
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Сря 22 Юли 2009, 21:58

Залагам си слушалките на мп4-то, че след като са свършили с битката, ще ги натика всичките у някоя кухня, за да му сготвят няколко тона храна icon_lol
Както и да е, Рьохей е талант :О
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Megaphy Чет 23 Юли 2009, 12:50

Ейй... аз съм назад още. >.< Яд ме е ужасно много.Като свърша с преводи и туи онуи ще ви настигна каквото и да му струва. 51
Силно се съмнявам да ми се променят любимците за това ще ги кажа пак. xD
- Hibari-san
- Gokudera
- Byakuran /отчасти... не съм умряла за него ама ме радва :p/
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Съб 08 Авг 2009, 14:37

Новия епизод беше страхотен icon_lol Почти постоянно се смях на дебилията на Скъл, само като му чуя гласа и започвам да се хиля като ненормална (каквато съм всъщност). Най-смешно ми стана като Лал се появи и му заби главата у земята icon_lol
Горкия Хаято, не успя да се наяде.

Нямам търпение за следващия епизод, сигурно ще има Вария. PD версиите им вече ми липсват =D

П.С. Моментът с Вайпър/Мамон ме разби icon_lol
Spoiler:
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Shinshoku Съб 08 Авг 2009, 19:30

Ryuugu Rena ~ написа:Новия епизод беше страхотен icon_lol Почти постоянно се смях на дебилията на Скъл, само като му чуя гласа и започвам да се хиля като ненормална (каквато съм всъщност). Най-смешно ми стана като Лал се появи и му заби главата у земята icon_lol
Горкия Хаято, не успя да се наяде.

Нямам търпение за следващия епизод, сигурно ще има Вария. PD версиите им вече ми липсват =D

П.С. Моментът с Вайпър/Мамон ме разби icon_lol
Spoiler:

+1 icon_lol
Скъл рулз, любимия ми аркобалено icon_lol и да, Скъл-Вайпър момента рулз icon_lol
Искам да видя Бел >_< накрая в привюто за следващия еп показаха ножовете на Бел и мала истрица надежда проблесна icon_lol
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Съб 10 Окт 2009, 08:31

Aйде, да ни е честит новия опънинг със истинските носители на Mare пръстените ^__^. Превъзбудена съм, затова няма да го коментирам повече, иначе ще изпадна в някакъв ненормален фенгърлски пристъп отново.
Общо взето не съм доволна от новия епизод, очаквах най-после да се продължи с анимирането на мангата. Изглежда ще е чак следващия епизод.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Megaphy Съб 10 Окт 2009, 17:54

For God's sake the new ark! Не съм гледала още новия епизод ама тегля веднага. Сега се прибрах от село. Да му се не види това аниме почва да ме кефи все повече и повече. Дявол ме взел, че нямам време да чета манга.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Чет 29 Окт 2009, 13:00

Просто не мога да се сдържа.
WWWWWWTTTTTTFFFFFFFF?!!!!!!!!
Spoiler:
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Съб 07 Ное 2009, 18:16

Здрасти, народе, пак съм аз. Този път ще пусна свръхдългото ми ...нещо... за KHR, aнимето и мангата. Нещата, които не са анимирани, ще са като спойлери.

Арт
Анимето – well, първите 20-тина епизода арта е просто отвратителен, после се пооправя малко, но пак си остава зле. Някои герои ги рисуват добре – Кроме, Тсуна (не казвам, че ми харесва как е нарисуван, просто са се постарали повечко при него), Бякуран, Мукуро, Леви и т.н. Някои герои са нарисувани средно, нито зле, нито добре – Хибари примерно. А някои са просто отврат – Лусурия, Кикьо, Дейзи, Бианки... Ама анимацията определено е доста добра, битките са добре анимирани. При някои шонени битките са ужасни, но тук са си perfect. 8/10.
Мангата – тук вече положението е друго. Артът е невероятен <3 Всички са нарисувани перфектно, даже и Хару и Кьоко, които не спадат към красавиците. Пък за бишонените да не говоря <3 10/10!

История
Изключително увлекателна история, като стигнах до 20 епизод вече не можех да се отлепя от монитора. Точно заради това го изгледах за отрицателно време. Даже Аркобалено арката, която беше най-най-най-слаба от всички арки, ми беше донякъде интересна и не превъртах всички епизоди. А сега като почнаха със същинската част направо откачам докато стане събота, за да излезе новия епизод. От всички арки най-интересна е 7^3 арката, която все още продължава. На една от най-напрегнатите части всичко се извъртя и стана още по-интересно. Донякъде е добре, че сложиха Аркобалено арката по средата на 7^3 арката, по този начин вдигнаха интереса малко, защото беше започнало да става скучно. И след като Аркобалено арката свърши, почти веднага се появи нова напрегната част.
Започнах мангата от началото, след това прочетох последните излезнали неанимирани чаптъри и след това отново се върнах, за да чета анимираните чаптъри. Отново ми беше много интересно, защото голяма част от мангата е цензурирана и неанимирана.
10/10.

Музика
Опънинги и ендинги

Всички бяха много добри, особено 2-рия (LM.C. – Boys & Girls) и 3-тия (CherryBlossom – Dive to World) опънинг. Всеки път изслушвам опнинга и ендинга, просто защото са страшно добри и са ми по вкуса.10/10.
OST
Нищо особено. Нито 1 песен не ме впечатли. давам
Characters Theme Songs
Vongola Guardians – имаше добри, имаше и не чак толкова добри. Kufufu no Fu (Мукуро) ми е любимата от тях. Kyoukugen Fighter (Рьохей) също не беше лоша.
7/10.
Millefiore – тук също имаше и добри, и не чак толкова добри песни. Въпреки, че не очаквах, песента на Юни (забравих 'и името ^^') ми хареса. И Perfect World (Бякуран) беше добра. 7/10.
Varia – всички песни са страааашно добри <3 Влюбих се като ги чух за пръв път. Funnu no Honoo (Занзъс) ми е любима, но също харесвам и IL SOLE (Лусурия), и Requiem no Ame (Скуало), и Arashi no Ouji (Белфегор), и Maboroshi no Arcobaleno (Мамон), и.... 10/10!

Герои
Вонгола

Носителите на Вонгола пръстени
Тсуна – лигав, досаден и мнооого, много дразнещ. Хич не го бива когато не е в Dying Will Mode. Общо взето ми е най-омразния герой от анимето и мангата.
Гокудера – той също е дразнещ, с постоянното „10-ти, това”, „10-ти, онова”. Не съм забелязала да прави нищо, което не е свързано със Тсуна. А Тсуна го мразя, следователно и Гокудера не е в списъка с любимците ми. Иначе TYL Гокудера ме радваше като външност, но само толкова.
Ямамото – на моменти ме радва, но през по-голямата част от времето ми е безразличен. Иначе се сцепвам от смях като изпада в неговите специални фенбойски пристъпи когато види Скуало.
Ламбо – адски дразнещ ми е, трудно го търпя. Иначе 20YL Ламбо ме радва (дълга косааа <3).
Рьохей – въпреки, че няма особено много фенове, мен ме радва. Като стане особено екстремен (той принципно е много екстремен, ама понякога...) ми е супер весело.
Хибари – първата ми любов от KHR =D Няма как да не ме радва.
Кроме – тотално безразлична ми е.
Мукуро – единия от двата лъчове надежда (другия е Хибари) за носителите на Вонгола пръстени. Обожавам му червеното очооо <3 И дългата коса в 7^3 аркатааа....
Вария
Занзъс – all hail XanXus-sama! Един от любимците ми от анимето и мангата. Стига ми да го видя за 1 секунда в анимето или на 1 страница в мангата и деня ми става по-добър.
Скуало
– all hail Superbi Squalo, too. Най-най-най-любимия ми герой от КHR. И един от най-любимите ми герои от де що анимета съм гледала и манги, които съм чела. Много му се радвам на крясъците и косата (най-вече косата). Когато е на 32 (аka 7^3 арката) ме радва най-много.
Лусурия – Луси-чан рулз бе. Преди ми беше в топ 5 любими KHR герои. Сцепвам се от смях като го покажат. В Лусурия интервютата ми беше най-забавен, особено в това със Скуало.
Белфегор – радва ме, ама не ми е сред любимците.
Фран – както при Бел, и той ме радва, но определено не ми е сред най-любимите герои.
Мамон/Вайпър – аниме героя, който най-много прилича на мен. Определено влиза в топ 10 любими КHR герои.
Левиатан – един от омразните ми KHR герои. Доста ме дразни.
Милфиоре
Носителите на фейк Mare пръстени
Гамма – дразни ме, и аз не знам защо. Просто ме дразни. Как само исках с Гокудера да се бяха убили взаимно когато се биха...
Шоичи – тотално ми е безразличен.
Гло (К)Синия – дразни ме.
Расиел/Джил/Сийл/Сил – любимеца ми от фейк носителите на Mare пръстени. Въпреки, че шишишиши-то му не е особено добро, Бел по-добре го прави.
Истинските носители на Mare пръстени
Бякуран – един от любимците ми. Искам го за брат и толкова.
Spoiler:
Spoiler:
8/10
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Съб 14 Ное 2009, 22:12

Браво бе, пак филъри. Филъри, филъри, филъри... Сега сигурно ще има филър за всеки един от компанията досадници на Тсуна... Хич не съм доволна.
Spoiler:
....
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Съб 16 Яну 2010, 09:32

Ooo, новия епизоооодд <33
От колко време го чакам това <3 Малко не съм доволна от seiyu-то на Кикьо, но пак е добре. Не съм доволна и че са го направили грозен в анимето, но това е друг въпрос. Иначе seiyu-тата на Закуро и Блубел са перфектни <3 Отиват им.
Нямам търпение за следващите епизоди, битката ще е дзверска.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Съб 03 Апр 2010, 05:17

Да ми е честит новия опънинг ^^ Страхотен е, има повече Милфиоре <3
And, God, G and Demon Spade are freakin' hot <3
Тоя филър ще ми харесва, усещам.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Enery Сря 12 Май 2010, 10:41

Ohmigosh! Сега видях, че има тема.. icon_lol Покрай това аниме се превърнах в гадна фенгърла, curse me >.> НО! Понеже анимето рулз, I will survive it.
Сега съм на 172 еп. и впечатленията ми са, че е единственото анимето, в което не съм намерила герой, който да ме дразни to the limit and beyond.. Тсуна rulz, защото ми прави весело, па и има къде - къде по - смотани главни герои.. човека просто е чувствителен ;D Малкото, които ме дразнят от време на време са Генкиши, ама той умря, така че не го броя; Бякуран - гъз, защото ми е мазен; Рьохей, защото понякога е доста безмислен герой, а с неговото "to the extreme" започва да ми писва; Кьоко и Хару, защото са пискливи женски, но са ми по - скоро безразлични, макар че Хару ме дразни повече с нейното "хахи?" или whareva там is..; Както се изрази една в MAL: "Levi...that the most ugliest character beside Birds and the other creeps..."и те т'ва са. ;D
Любимци са ми.. всъщност любимия ми герой е Irie Shouichi <3, а други които ме радват са Хибари, Хаято, Фран, Мухата (Xanxus),Тсуна.. омг, какво изброявам? Но, Мухата, Хибари и Фран оглавяват класацията. icon_lol
So~ imma going to watch.. gonna write later.
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Katinkka Нед 23 Май 2010, 18:46

Егатии не съм писала в тази тема D:
Срам и позор за мене.. however.. now I'm going to write ;D
Таа.. историята е доста интересна. Има много и забавни герои, арта ме радва. Всички епизоди до сега с малки изключения са ми били изключително интересни ;D
От горе написаното.. мисля, че се разбира, че съм поредния фен на KHR ;3
Любимец ми е Hayato :3 Баси пича е, а и има и котка ;3 Сцепвам се кат са появи сестра му и той са скапва :DD Мн ме радва с неговите пръстени, верижки и подобни дет си ги е насложил ;3
Следващия е Yamamoto просто е изключително непукист и тъп и ме сцепва :D Невероятно е как е спокоен по всяко време и за това просто ме кефи ;D Е разбира се не може да се мери с Hayato ;3
Следващия е Fran.. тва лапе е супер забавно :3 Жалкото е, че го видяхме само в 2-3 епа и нямаше шанс да ни сцепва повече :D Инче е супер пич, заедно с Bell как си бъбрят и се карат. Аве тва чудо требва да се види.. ;D
Цялата далавера за мафията в началото ми изглеждаше малко безмислена, но си има голям смисъл. Попринцип аз си падам по историй които колкото и да са откачани.. просто са изпипани докрай.. смисъл всичко е измислено в историята.. няма никакви дупки и точно такава история мисля, че е тази на KHR! Ако искате можете да спорите с мен, но аз мисля, че е доста добре измислено ;D

Soo.. that was from me :DD I'll come back to write more.. sometime :DD
Katinkka
Katinkka
Терорист

Female
Age : 29
Location : Бургас
Job/hobbies : Ren, Ren, Ren, Ren.
Reputation : 2
Брой мнения : 706
Дата на регистрация : 25.08.2009

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Megaphy Пет 28 Май 2010, 18:33

    Е, не требе да похваля студиото, просто. По интересни филъри не съм виждала.
    Свързват се с истрията толкова добре, че даже не се забелязва, че са филъри.
    Особено сегашния, а.к.а изпитите на Примо и пазителите му.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Cocaine` Нед 09 Окт 2011, 15:01

Мале, най-накрая го изгледах. Сто пъти спирах да го гледам и пак почвах.. Анимето е страхотно, като се сетя какви мъки беше Сис да ме убеди да го почна. ;Х Героите - оле, адски много любими имам. Най-много ме кефят Бякуран, Хибари, Бел, Рьохей, Занзъс, Фран.. Просто всичките са супер готини~ На Занзъс май най-му се кефя, когато цели Скуало с чаши и скали. smile Тсуна наистина дразни, имам предвид, че също така не изглежда хубаво.. Надявам се след 10 години да е по-добре. :) Ако косата му се оправи, да е малко по-висок и не толкова лигав, ще е супер. Иначе като е в "оня си мууд" държанието му си ме кефи, ех, де винаги да беше така. ^^ Та, така де.. най-много ме дразне като само повтаря "Кьоко-чан!" и т.н. А направо като разбрах, че бил унищожил пръстените на Вонгола, ми се искаше собственоръчно да го убия! icon_lol Добре, че не е случило де. Рьохей - АДСКИ много ме кефи to the EXTREME! icon_lol Голям е пич, само ако и на него не му пукаше толкова за Кьоко (тъпо женско, което по някаква причина ми бърка в червата). Абе, общо взето всичките женски съкваха яко! Хару - грозна и тъпа, няма да коментирам и мега разглезена и филмирана, не разбирам що трябваше да е в анимето изобщо, никва по-съществена роля не играе, освен да "стимулира" icon_lol Тсуна да ги пречуква. Хром - хубаво изглежда, щото прилича на Мукуро <3333. Иначе и тя е няква разглезена и ме дразни. Любимката ми от женските е Юни... да, само жалко, че умря. dull Също така майка и, Ариа, ако не се лъжа, адски много ме кефеше. ^^ А, да за малко да забравя и Лил, тя също е адски готина~ Хмм.. нещо май се отклоних от бандата на Тсуна, та тъй де~ Ямамото - голям пич, адски много ме кефи, а държанието му цепи мрака. icon_lol А в бъдещето е направоо... <33 icon_redface Гокудера - в началото, като че ли, по-ме кефеше, особено като хвърляши тия злобни погледи на Тсуна smile Иначе не е лош, ама твърде много се превзема да е "дясната ръка" на шефа му. Ламбо - най-силният! smile Много ме радва icon_lol Хибари - леле.. любовта ми, невероятен е. <3 Като го видях за първи път в бъдещето какъв е, какви лиги, какво нещо, мега хубавия е. icon_redface Има още мноого да коментирам, но сега ме мързи, друг път ще пиша и за Вария и за бандичката на Бякуран-чан~
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Drama.Queen Нед 09 Окт 2011, 16:02

Ямато и Мукуро, bichez!

Аз не си спомням кога го свърших, но направо се попиках от смях докато го гледах. Силно се надявам да има още епизоди. Не съм се интересувала, но Симона не ми даде особено обнадеждаващ отговор, за съжаление. Но~ надеждата умира последна!

Иначе, наистина КХР и Гинтама ми върнаха вярата в аниметата и главно заради Кагура и Ямато отново почнах да гледам. Обичам Ямато, голям е шматок, Гокудера пък, понякога сериозно си мисля, че е неспасяемо влюбен в Цуна. Бел е най - болния, евър! Пълнят ми душата всички герои. Това може би е първото аниме, в което не намирам някой, който да не харесвам като характер. Арта няма какво да го обсъждаме - страхотен е! Жалко, че не полагат толкова труд и с Блийч :/ Много страдах, когато гледах битката на Саске и Итачи, наистина много зле седят нещата с арта на Наруто...

Като цяло, това е едно от наистина малкото анимета, които ще си запазя. Не чета мангата, защото очите ми са зле, но пък планувам да си я купя и да си направя колекция.

Цуна е... е, Цуна си е Цуна, той е страхливец, но е главиня герой, тъй,че ... трябва да се търпи. В началото беше наистина дразнещ, говоря за първите няколко епизода, може би до десетия. След това малко по малко започна да пораства и наистина много ми допадна. Е, остана си ревльо до последно, но пък ако не хленчи, че го е шубе няма да е същото.

Ямато - вейката. Непукистът, наистина по - положително настроен герои не съм срещала! Бога ми, имаше вид на надрусан с ЛСД... НО пък да е толкова красиво нарисуван - всичко му е простено. И катаната - kyaa~ ...

Гокудера - е, за него вече казах hopeless Tsuna addiction! FTL!

А бебетата са просто уникални - Ламбо е бонбонче, ами възрастния Ламбо?! омфг - дърви!

Ооо, Мукуро~ защо не съм се родила his animated bitch >_< Мисля, че в сърцето ми освен Итачи и Канда се намърда и Мукуро .... Даам~ трябва да си намеря 'убав яой с него!
Дразни ме само момиченцето, което, бога ми, не му помня името, прекалено е, хмм, одарена...

Бахах, всички герои рулират ... не ми се пише поотделно за всеки, но това е - дано скоро да излезе подобно аниме или да пуснат нови епизоди!
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Megaphy Нед 23 Окт 2011, 01:51

Спряха анимето преди най-интересната арка.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Shinshoku Съб 19 Ное 2011, 17:15

И аз така викам, но не можаха да го продължат заради малкото чаптъри които деляха мангата от края на анимето.
Едва ли ще има 2-ри сезон, след като офицялно са го обявили за завършено, но никога не се знае.
Но знам само че ще се радвам да видя тази арка анимирана.
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Drama.Queen Съб 19 Ное 2011, 17:57

Ах, почваме да се молим на боговете, значи! Надявам се, защото наистина ми хареса анимето. Искам да го продължат, както и DGM 11
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Нед 20 Ное 2011, 22:06

И аз искам да го продължат ис ако това ще стане, би трябвало да е скоро. Вече се е насъбрал достатъчно материал. Ама пък мисля, че ако продължи, КХР ще си загуби феновете. Шимон арката съква яко.
Spoiler:
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Shinshoku Пон 21 Ное 2011, 17:06

Poor Enma. He gets no luv.

Но ако трябва да сме честни, едвали има нещо по скучно от първите 40 епизода анимето. Бях на ръба да го дропна на колко пъти ако не знаех за Вариа. Отне ми 2 месеца и само мисълта за Бел ме държеше да не го оставя. Е, след това вече, е друго нещо. :D

Така че дори и да анимират арката с Шимон, хипотетично, едвали ще съква повече от първите епизоди на 1-я сезон. :3
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Megaphy Сря 23 Ное 2011, 16:37

Реално е така и не случайно рязко сменя курса си. Hitman Reborn е първоначално създаден като gag manga и след това жанровете биват сменени на mainstream shounen точно заради неуспех. Понякога ме учудва как една мангака може да направи промени от този вид така тактично и да не забравяме удивително добрия резултат.
Аз също харесвам Шимон арката и Енма е всъщност един от най-добрите временни главни герои. Това, че любимците ти не се мяркат често съвсем не я прави скучна, дори е по-оригинална от някои предишни. Просто трябва да се анимира.
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  CriminaL Baby. Сря 23 Ное 2011, 17:04

Според мен пък, Шимон арката е от най-скучните (не броим 1вите 2 арки), а от Шимон никой наистина не ми хареса. Само Аделхейд ми е по-гадна от Енма.
Ама пак ще гледам ако го анимират де :D
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Shinshoku Сря 23 Ное 2011, 19:47

Megaphy написа:Аз също харесвам Шимон арката и Енма е всъщност един от най-добрите временни главни герои. Това, че любимците ти не се мяркат често съвсем не я прави скучна, дори е по-оригинална от някои предишни. Просто трябва да се анимира.

Thumbs up.
Imo не е чак толкова оригинална по отношение на битките (получава се това постоянно повтаряне на начина по който битките минават), но определено имаше неочаквани обрати, наистина ме изненада това с Даемон. Така че и аз бих искала да видя тази арка анимирана (ако има продължение на анимето...някога).
Във всеки случай, Енма неочаквано ми хареса като герой, и като цяло Шимон бяха интересни, и бих искала да видя някои от битките на тази арка анимирани.
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Katekyo Hitman Reborn! - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите