Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

claymore

+16
Tzeentch God of Chaos
General_Grievous
Ricchan ^^
Shinshoku
Shivers
Blackie.
Cocaine`
Enery
CriminaL Baby.
LzpreslaV
RealizeR
Little`DeviL
I'm Just a kid! :(
{Bloody.Rose}
mantzikert
Drama.Queen
20 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  Cocaine` Сря 08 Апр 2009, 17:51

Еми да, но знае ли се.. Ирене щом буквално спука от бой Офелия с 1 ръка.. Може да има няква скрита сила ли дедазнам.. То нали Галатеа може да променя движенията ли кво беше некви такива..
И пак казвам анимето е супер и съм го гледала към 11-12 пъти и винаги ми е интересно.. ^^
Аз му давам 100/100, върховно е ... xD
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  CriminaL Baby. Сря 08 Апр 2009, 17:58

Отново за Ирене - тя не може да използва светкавичния меч, просто защото няма ръце. А и би било глупаво да избягва атаки като не може да атакува, а определено не изглеждаше глупава. А и да не забравяме колко е силна Рафаела, особено с нейната техника за криене на йоки.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  Shinshoku Сря 08 Апр 2009, 18:04

Никога не съм го гледала анимето. Бях чела май няколко чаптъра от мангата но нещо не ми хареса.
Но един приятел постоянно ми натяква да го гледам >.<
Та тъй де струва ли си да го тегля, тъй като ддз...не мога да добия така или иначе особено голяма представа от мангата, не че ми допада и арта де ма като гледам доста хора го харесват drop
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  CriminaL Baby. Сря 08 Апр 2009, 18:12

Според мен определено си струва да се гледа. Невероятно е просто. Артът е невероятен, битките са много добре анимирани. Наистина има много смисъл. Драмата, според мен, си е на ниво. Героите също са супер. С няколко думи - трябва да се гледа! Горещо го препоръчвам!
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  Ricchan ^^ Сря 08 Апр 2009, 18:18

Мисля, че бая е от значение дали харесваш такива средновековни тип битки, с мечовете и прочее. Не се и съмнявам на народа, че му харесва, но аз хич не си падам по мечове и тем подобни и затова и не мисля да го гледам скоро време icon_smile
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  Shinshoku Сря 08 Апр 2009, 18:24

Аз харесвам битки (то е ясно аз почти само такова гледам де) drop Но нещо има в самото аниме (арта ли е ,историята ли е) което ме отблъсква да го гледам drop И май май и аз нема го гледам скоро drop
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  Cocaine` Сря 08 Апр 2009, 18:25

Nao-senpai ^^ написа:Мисля, че бая е от значение дали харесваш такива средновековни тип битки, с мечовете и прочее. Не се и съмнявам на народа, че му харесва, но аз хич не си падам по мечове и тем подобни и затова и не мисля да го гледам скоро време icon_smile

Не, никак не е работата само до мечовете. И там силата не е само в меча, ами в разчитането на аури и самата духовна сила. Леко гадното е че няма никакъв смях, ама за сметка на това е направо върховно. Много ревах на момента когато идиота Присила уби Тереса.. icon_sad icon_sad icon_sad


П.П. Казвам ви, че няма да съжалявате, ако го гледате. И аз отначало бях така, но вече мнението ми е на 100%, че това е най великото аниме. :D
Препоръчвам ви го, гледайте го когато ви се гледа. ;дд
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  Ricchan ^^ Сря 08 Апр 2009, 18:29

Мечове + фентъзи от този род още повече не ме привлича drop drop drop
Тъкмо гледах Tears to Tiara вчера, едно такова приказно, фрашкано с фентъзи и мечове и да ти кажа хич не ми харесва самият този стил анимета... Някак губя чувството, че това е японско, разбирам да беше например самураи или нещо, звучи ми много по-интересно... drop
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  Cocaine` Сря 08 Апр 2009, 18:33



Ето един не лош трейлър, макар, че в него нещата са доста несвързани..
Cocaine`
Cocaine`
Глобален Модератор

Female
Age : 27
Location : Wonderland
Character : You make my love all through the night. And you know, you make my love just feel so radical.
Reputation : 23
Брой мнения : 3139
Дата на регистрация : 21.04.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  CriminaL Baby. Сря 08 Апр 2009, 18:35

Подкрепям Хрис. И аз в началото бях много негативно настроена. Първият епизод леко не ме грабна, но вече по-нататък... Сериозно, не можах да се отлепя от компа докато не го изгледам. Невероятно е. Смисълът въобще не е в битките, самата история е много завладяваща. Арта е прекрасен, според мен. И всичките персонажи са много добре изградени. Определено трябва да се гледа.
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  Ricchan ^^ Сря 08 Апр 2009, 18:42

Значи, народа не ме разбра hotl По никакъв начин не казвам, че не струва, убедена съм, че е първенец сред тези меч настроение анимета, имаше фраза "Берсерк с жени, с изключението, че не е тъпо", просто наистина не мисля, че ще ми допадне drop
Далеч в пространството, след 55 анимета, ще го видя разбира се, но в момента съм далееееч от желанието да гледам нещо толквоа сериозно, та аз едва Wolf's rain гледам, за кво си говорим icon_lol
Трейлърът имаше много досадна музика >.< Иначе... артът е хубав, да, просто стилът е малко по-странен за мен, но то тези неща не са пречките, ако знаете колко зле нарисувани неща съм гледала докрай, ще паднете от стола icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  CriminaL Baby. Сря 08 Апр 2009, 18:47

Е, да, то зависи и от това какъв жанр анимета харесва човек.
Иначе, в анимето открих само 1 дразнеща персона - Ракиии! Наистина направо бърка в психиката и ти идва да влезеш в анимето и да го изкормиш. Чак ми беше забавен на моменти, къв е дебил само.
Относно трейлъра - не ми хареса. Музиката беше дразнеща и нищо не се разбра ><
CriminaL Baby.
CriminaL Baby.
Ретард

Female
Age : 27
Reputation : 66
Брой мнения : 3397
Дата на регистрация : 14.04.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  Ricchan ^^ Сря 08 Апр 2009, 18:49

Апхахаха, напомни ми на едно аниме review за CLaymore, което гледах XD Един го ебаваше тоя за това колко пъти е казвал omg CLAREEE~! smile smile smile smile Забавно беше icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

claymore - Page 2 Empty Re: claymore

Писане  CriminaL Baby. Сря 08 Апр 2009, 18:57