Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fate/Stay Night

+7
Megaphy
Tzeentch God of Chaos
RealizeR
Enery
Drama.Queen
Shivers
Ricchan ^^
11 posters

Go down

Fate/Stay Night Empty Fate/Stay Night

Писане  Ricchan ^^ Съб 27 Сеп 2008, 21:24

Fate/Stay Night Fatest10

Тип: ТВ
Епизоди: 24
Статус: Завършено
От-до: 7 януари 2006 до 17 юни 2006
Продуценти: Studio DEEN, Frontier Works, TBS, TYPE-MOON, Bang Zoom! Entertainment
Жанрове: Екшън, Приключенски, Драма, Фантастика, Романтика, Шоунен, Свръхестествено
Продължителност: 24 мин. за епизод
Аудитория: 13 и нагоре


Родителите на Широу Емия умират в следствие на пожар докато той е още малък. Малко след това е осиновен от магьосника Киритсугу Емия. Въпреки че той се възхищава на втория си баща и копнее да се бори за справедливостта, Широу е слаб и не е успял да стане силен магьосник като баща си. Поне не и до денят, в който бива повлечен във войната за Свещения Граал и призовава "Слугинята" Сейбър, за да може да се защити. Оказва се, че във Войната за Свещения Граал са замесени редици битки между могъщи магьосници с целта да се доберат до реликвата, която ще изпълни всяко желание - Свещеният Граал. Има общо 7 "Мастъра", които могат да призоват своите "Слуги" от различни класи, познати като: Сейбър, Арчър, Райдър, Бърсъркър, Лансер, Кастер и Асасин (Убиец). Тези "Слуги" трябва да пазят имената си в тайна, ако не искат да разкрият на враговете си своите слабости. Историята се върти около Широу и неговото замесване във Войната за Свещения Граал.


Последната промяна е направена от Ricchan ^^ на Вто 04 Авг 2009, 03:23; мнението е било променяно общо 3 пъти
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Ricchan ^^ Съб 27 Сеп 2008, 21:27

Гледах, гледах, май няма тема за това аниме...
Абе, аз съм още на 15-ти, ама тази вечер ще си го изгледам. Като цяло не е лошо, но туй Сейбър на всяка крачка го има и ме дразни.

- Широу това, Широу онова...

Него пък като го дават:
- О, Сейбър, аз ще те предпазя, не знам си кво...

Казаха ми, че било имало заформена двойка и накрая ставало "шит". Леле, ако това е тази двойка, даже ще се смея от кеф ако стане.
Изключително ме дразнят и двамата, само даскалката, Рин и Арчър мн ме кефят :icon_bigrin: Рин рулз, аз искам тя и Широу да са тази двойка, но от друга страна искам и да е й е гадно на Сейбър icon_rolleyes

ооо, а Райдър е моята лична к*чка :11211212: Ще я науча аз, да не ползва камшик в леглото, хехехе :11211212: Опс, тва не беше нужно да го казвам, една от моите wet dreams 06
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Shivers Съб 27 Сеп 2008, 22:31

Едно от първите ми анимета... мога да кажа че е едно от любимите ми...
Почти всички герои ми харесаха... края беше малко гаден, но какво от това...
Shivers
Shivers
Ретард

Female
Age : 31
Reputation : 0
Брой мнения : 5063
Дата на регистрация : 22.02.2008

http://www.last.fm/user/iruqe

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Ricchan ^^ Нед 28 Сеп 2008, 01:41

Е, изгледах го... Колкото и студенокръвно да звучи, краят не ми се стори гаден, но предполагам е защото двойката въобще не ми допадна като цяло. При други обстоятелства, щеше доста да ми допадне анимето, но при тези очертали се, единствено Рин ми помогна да го изтикам до края... /добре де, беше ми интересно какъв е този прословут гаден край icon_rolleyes /

Уел... не знам, Сейбър не ми допадна още отначало, а и тя ги победи всичките до един, как пък един не остана за Арчър или който и да е друг... А Рин беше надарена като магьосница, а във втората част от анимето едва се появяваше на екрана.

Главните герои не бяха мой тип, некви невинни и добрички и двамата, ддз icon_lol
Отправям се към друго аниме и така... поне се радвам, че се запознах с Рин, мн ме радва, червено и черно /любимите ми цветове/, готино държание, тъмна, мн яка коса /арта го признавам!/ и този секси немски icon_redface Еех icon_lol
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Drama.Queen Нед 28 Сеп 2008, 06:54

Емз,аз лично мно харесах Райдър и Арчър /още вчера по тела като говорихме ти казах ;) /Рин съвсем я бах забравила / Все пак,анимето съм го гледала преди дооста време.Но като яло,мен края също не ми направи особено впечатление .. Сми и Широу и Сейбър не ми харесваха.Мн са лигави ..

Но .. косплеърката на Райдър беше мн добра ^^ /Една от най-добрите на анивенчъра love /

Др,което ..

А битката между Арчър и той Херкулес беше просто невероятна!Наистина много ми хареса и май ще го гледам наново анимето само заради тях тримата ^^
Drama.Queen
Drama.Queen
Администратор

Female
Age : 33
Location : Sofia, Bulgaria
Job/hobbies : Annoying my man/ sex in public places
Humor : Of course I'm talking to myself! Who else can i trust?
Character : Kamen addicted~ , Noddy, horny, shorty, Isane, 100 % perv!, Yaoi obsession! Be aware ~ I bite!
Reputation : 19
Брой мнения : 4942
Дата на регистрация : 09.01.2008

https://www.facebook.com/pages/jvk/164870300271661

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Enery Нед 28 Сеп 2008, 09:23

Имаше тема някъде, помня че писах комент.. та да не изпуснем
Анимето съм го изгледала точно за 2 дена и се влюбих в него. След това още 2 пъти го превъртях.. Рин ме радва най-много, но и Райдър доста ме кефи. Тфа мъжкото не му помня името, но беше голям с мях с него. И така, Арчър също мн радваше и зверски гадно умря, ревах като ненормална тогава и на смърта на Райдър. Тфа мънинкото хлапе не помня името. Беше некво мн откачено. И се изчерпах. А, да.. края не беше мноо красив, затова пък беше ефектен. icon_lol
Enery
Enery
Ретард

Female
Age : 30
Humor : bullshit much, huh?
Reputation : 6
Брой мнения : 3080
Дата на регистрация : 27.02.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  RealizeR Нед 28 Сеп 2008, 20:41

Мен лично много ми хареса анимето а след като го излгедах си дръпнах Новелата ако имате свободно време я погледнете там е доста по разширено казват кои впрочем е Арчър (няма да споилвам) и има битка на Арчър с Широу и т.н. заслужава си времето!
RealizeR
RealizeR
Терорист

Male
Age : 32
Location : In The Nothingness I Stay
Job/hobbies : Anime$
Humor : 4eren po dobre ot nikakuv... :)
Reputation : 0
Брой мнения : 158
Дата на регистрация : 06.07.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Ricchan ^^ Пон 29 Сеп 2008, 08:12

Ами ако е това, което мисля, анимето е правено по новелата,,, т.е., не всички са по манги, или поне мангата е след новелата, след като се наеме художник, който да я нарисува, иначе новелата е нещо като фик, придружен с единични картинки, нарисувани от някой с талант, понеже автора не може, но пък за сметка на това разполага с история (: Не са много разпространени извън Япония, но след време и до нас достигат, като се сканират icon_lol Аз например чета новела за Маи-сериите, интересно е icon_smile
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Tzeentch God of Chaos Пет 10 Окт 2008, 18:09

е зигледах го
поредното аниме молещо за втори сезон който едва ли ще излезе scary face ще убия тоя измислил такъв тъп край scary face е се пак си ми хареса аниемто
самод аимаше и втори сезон...
Tzeentch God of Chaos
Tzeentch God of Chaos
Терорист

Male
Location : In the Aethyr
Job/hobbies : Sorcery, Machiavellian scheming, Power craving and Subtle Manipulation
Reputation : 2
Брой мнения : 828
Дата на регистрация : 21.01.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Megaphy Пет 31 Окт 2008, 21:24

Да анимето си го бива.Току що изгледах последния епизод.Верно си е, че свърши много тъпо и аз така и не разбрах какво точно стана.Сейбър умря ли или какво?Все тая...И аз много се кефя на Рин.Ще я разцелуват тая сладурана! 44 Двойката не ми допадна, а Сейбър е някак куха. bbb Спуках се от яд като умря тоя готин батко Гилгамеш. 81 Жалко, че беше от злодейте. 43 А Арчър..направо умрях от мъка! 34
Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Shinshoku Пет 31 Окт 2008, 23:19

Готино ли е анимето? icon_rolleyes Щото някакси героите ми харесаха пакий мн често виждам косплеари и пикове на героинята Райдърр мисля че беше тази с лилавата коса icon_lol
п.п. колко епа. са? че не видях май никъде да пише... icon_rolleyes
Shinshoku
Shinshoku
Ретард

Female
Age : 30
Reputation : 5
Брой мнения : 4296
Дата на регистрация : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Ricchan ^^ Съб 01 Ное 2008, 01:43

Ми колко епа... Към 25 сигурно icon_rolleyes Там някъде е ;)

Не е лошо анимето и арта е мн приятен. Но, мисля, че не трябва да се водиш по скептичното ми мнение, все пак главните герои и двамата ме дразнеха, и единствено Рин спасяваше положението за мен, която и почти не я показваха във втората част на анимето или поне не толкова често, колкото бих искала. Но и нормално след като вече
Spoiler:

Sasu&Saku, коментара ти доста противоречи с аватара ти и сигнатурата ти icon_lol Иначе подкрепям.... мнението ти? smile


Последната промяна е направена от Nao-senpai ^^ на Съб 06 Дек 2008, 08:17; мнението е било променяно общо 1 път
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Megaphy Вто 04 Ное 2008, 12:39

Megaphy
Megaphy
Администратор

Female
Age : 28
Reputation : 3
Брой мнения : 2356
Дата на регистрация : 25.10.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Ricchan ^^ Вто 04 Ное 2008, 17:20

Промених ти картинката на линк, че не е позволено картинки да се постват в темите тук icon_rolleyes
Но иначе е мн сладко love love love love
Тая двойка повече ме равда icon_lol Тя Рин щеше да го оправи момъка icon_lol Сри, забрайх му името drop

А, верно, Емия :icon_bigrin:
Ricchan ^^
Ricchan ^^
Администратор

Other / Decline to state
Age : 32
Character : Distorted consciousness
Reputation : 7
Брой мнения : 5806
Дата на регистрация : 04.03.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Bloody Iti-sama Вто 02 Дек 2008, 20:41

Това май ми беше третото аниме.много ми хареса ама и беше много тъжно накрая 120
Bloody Iti-sama
Bloody Iti-sama

Female
Age : 31
Location : The Hell
Job/hobbies : killings
Humor : В смисъла на смисъла няма никакъв смисъл,но точно в това има най-голям смисъл...
Reputation : 0
Брой мнения : 110
Дата на регистрация : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Elune Be Praised* Нед 14 Дек 2008, 10:29

Мнооого добро аниме , доста зарибява :icon_headbang:
Elune Be Praised*
Elune Be Praised*
Терорист

Male
Age : 31
Location : I am everywhere. Yes that's right even in your head.
Job/hobbies : Баскетбол, Анимета, Фитнес, Музика, Психотерапия О.о
Humor : Копче! о.О
Reputation : 1
Брой мнения : 1213
Дата на регистрация : 10.11.2008

http://and1.com/

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Rosi_amv Чет 27 Окт 2011, 13:33

Аз сега почнах да го гледам и много ми допадна love но не съм сигурна да ли ще мога да го изгледам цялото или ще ми омръзне някаде по средата drop но това май че ще си проличи с времето xx
Rosi_amv
Rosi_amv

Female
Age : 24
Reputation : 0
Брой мнения : 11
Дата на регистрация : 22.10.2011

Върнете се в началото Go down

Fate/Stay Night Empty Re: Fate/Stay Night

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите